Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (28 czerwca 2015) – Biskupice

1/ W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek tradycyjnie modlić się będziemy o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek okazja do adoracji Najśw. Sakr. oraz spowiedzi od godziny 16.30 do 17.00.

2/ W I sobotę zapraszam wraz z Rodziną Fatimską o godz. 9.00 na Różaniec przed Najśw. Sakr., po różańcu Msza św. Serdecznie zachęcam do skorzystania z darów sakramentalnych.

3/ W I piątek odwiedzę z posługa sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

4/ W poniedziałek o godz. 19.30 do plebanii zapraszam na obowiązkowe, doroczne spotkanie członków Stowarzyszenie św. M. Magdaleny!

5/ We wtorek po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla jadących na wycieczkę do Zakopanego. Proszę o przyniesienie wpłaty oraz niepełnoletni – pisemną zgodę od rodziców!

6/ Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych.. Zachęcam do czytania prasy katolickiej jako źródła prawdy.

7/ 1 lipca mija dziesiąty rok mojej posługi duszpasterskiej w naszej biskupieckiej parafii. Pragnę serdecznie podziękować za te 10 lat wspólnej, pięknej pracy na rzecz Królestwa Bożego i ku pożytkowi doczesnemu nas wszystkich. Dziękuję za wszelką życzliwość i okazane dobro! W sposób szczególny dziękuję za duchowy i materialny wkład w prowadzone remonty naszego kościoła i obejścia. Bóg zapłać!

8/ Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Angelika Studzińska z Biskupic i Marcin Ziółkowski z Łubianki, Michał Lewandowski z Brąchnowa i Paulina Jarząbkowska z Pigży, Michał Walter z Brąchnowa i Monika Hilpert z Lniana oraz Patryk Banaszek z Warszewic i Maria Zduńska z Torunia – parafia Grębocin – zapowiedź pierwsza. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi, każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

9/ W miniony czwartek odbył się pogrzeb +Teresy Piórkowskiej z Brąchnowa – lat – 75.   Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……………

INTENCJE MSZALNE

XIII niedziela zwykła – 28 czerwca 2015 r.

7.45.   + Wioletta i Stanisław Blachowscy oraz Rodzice z obojga stron

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MBNP dla Doroty i Wojciecha z okazji 12 rocz. sakramentu Małżeństwa

12.00. O bł. Boże i opiekę MB dla p. Gabrieli Kazanieckiej w dniu urodzin

Poniedziałek (29.06) – godz. 17.00

+ Marta i Alojzy Puczkarscy oraz +Felicja i Zygmunt Frąckiewicz

Wtorek (30.06) – godz. 17.00

+ Andrzej Walter w 3 rocznicę śmierci

Środa (1.07) – godz. 17.00

+Bernard Gajtkowski w dniu urodzin oraz zmarli rodzice Kotkiewicz

Czwartek (2.07) – godz. 17.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Cecylii Borek z okazji 80 – tej rocznicy urodzin – int. od dzieci

Piątek (3.07) – godz. 17.00

+ Marianna, Józef, Ewa i Bolesław Górscy

Sobota (4.07)

godz. 10.00. O bł. Boże dla dzieci i młodzieży na czas wakacji oraz o sprzyjającą pogodę i bł. Boże dla rolników na czas zbliżających się żniw.

godz. 16.00. Msza św. ślubna; Artur Zieliński – Katarzyna Gąsiorowska

XIV niedziela zwykła – 5 lipca 2015 r.

7.45.  + Marian Socha w dniu urodzin

10.30. + Cecylia i Franciszek Pawlikowscy i zm. z rodziny Pawlikowskich

12.00. – Z podz. za otrzymane łaski w rocz. ślubu z prośbą o bł. Boże w Rodzinie