Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (28 czerwca 2015) – Warszewice

1/ W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek tradycyjnie modlić się będziemy o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek okazja do adoracji Najśw. Sakr. oraz spowiedzi od godziny 17.15 do 17.45.

2/   W I piątek odwiedzę z posługa sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

3/ W poniedziałek o godz. 19.30 do plebanii zapraszam na obowiązkowe, doroczne spotkanie członków Stowarzyszenie św. M. Magdaleny!

4/ We wtorek o godz. 18.15 w szkole obowiązkowe spotkanie dla jadących na wycieczkę do Zakopanego. Proszę o przyniesienie wpłaty oraz niepełnoletni – pisemną zgodę od rodziców!

5/ Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych.. Zachęcam do czytania prasy katolickiej jako źródła prawdy.

6/ 1 lipca mija dziesiąty rok mojej posługi duszpasterskiej w naszej biskupieckiej parafii. Pragnę serdecznie podziękować za te 10 lat wspólnej, pięknej pracy na rzecz Królestwa Bożego i ku pożytkowi doczesnemu nas wszystkich. Dziękuję za wszelką życzliwość i okazane dobro! W sposób szczególny dziękuję za duchowy i materialny wkład w prowadzone remonty naszego kościoła i obejścia. Bóg zapłać!

7/ Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : Angelika Studzińska z Biskupic i Marcin Ziółkowski z Łubianki, Michał Lewandowski z Brąchnowa i Paulina Jarząbkowska z Pigży, Michał Walter z Brąchnowa i Monika Hilpert z Lniana oraz Patryk Banaszek z Warszewic i Maria Zduńska z Torunia – parafia Grębocin – zapowiedź pierwsza. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi, każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

8/ W miniony czwartek odbył się w Biskupicach pogrzeb +Teresy Piórkowskiej z Brąchnowa – lat 75.   Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……………

9/ Zapraszam na ostatnie nabożeństwa czerwcowe przy Krzyżu o godz. 18.00.

10/ Msza św. w piątek o godz. 17.45.