Ogłoszenia Duszpasterskie na XIV niedzielę zwykłą (5 lipca 2015) – Biskupice

1. Pragnę z całego serca podziękować wszystkim za wyrazy wdzięczności, jakie stały się moim udziałem w 10. rocznicę pobytu w naszej biskupickiej parafii. Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej serdeczności. Mam nadzieję, że będę mógł choć w części Wam się odwdzięczyć moją posługą wśród Was! Bóg zapłać za dobre serce!

2. W poniedziałek o godz. 7.00 jedziemy z dziećmi i młodzieżą naszej parafii na wakacje do Zakopanego – polecam nas Waszej pamięci modlitewnej! Zastępował będzie mnie ks. Andrzej Kowalski.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jednocześnie zachęcam do lektury prasy katolickiej, by jeszcze głębiej poznać prawdę.

4. W sobotę  przypada święto św. Benedykta – patrona Europy. Za Jego przyczyną prośmy o powrót Europy do swoich chrześcijańskich korzeni.

5. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Angelika Studzińska z Biskupic i Marcin Ziółkowski z Łubianki, Michał Lewandowski z Brąchnowa i Paulina Jarząbkowska z Pigży, Michał Walter z Brąchnowa i Monika Hilpert  z Lniana oraz Patryk Banaszek z Warszewic i Maria Zduńska z Torunia (parafia Grębocin) –  zapowiedź druga oraz Łukasz Matłosz z Pigży i Kamila Nowalińska z Pigży – zapowiedź pierwsza. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi, każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

6. Wczoraj  na naszym cmentarzu została pochowana  +Gabriela Marczak z Łubianki (77 lat).  Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie…….

INTENCJE  MSZALNE

XIV niedziela zwykła – 5  lipca  2015

7.45. +Marian Socha w dniu urodzin
10.30. +Cecylia i Franciszek Pawlikowscy i zm. z rodziny Pawlikowskich
12.00. Z podziękowaniem za otrzymane łaski w rocznicę ślubu z prośbą o bł. Boże w Rodzinie

Poniedziałek (6.07) – godz. 18.00

+Lech Dąbrowski – int. od córki Magdaleny z rodziną

Wtorek (7 .07) – godz. 18.00

+Edward Marcinkowski w 30 dniu po śmierci

Środa (8.07) – godz. 18.00

+Małgorzata Bąk w 12. rocznicę śmierci i Mieczysław Syrocki

Czwartek (9.07) – godz. 18.00

+Bolesław i Marianna Noworaccy oraz zmarli z rodziny Noworackich i Kosmowskich – o uwolnienie od kar czyśćcowych i życie wieczne.

Piątek (10.07) – godz. 18.00

+Teresa Piórkowska – intencja  od  ZP „Rzymkowscy”

Sobota (11. 07) – godz. 18.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Marioli i Tomasza Dykowskich z okazji 25. rocznicy małżeństwa.

XV niedziela zwykła – 12 lipca 2015

7.45. +Zdzisław w dniu urodzin i Kazimiera Okońscy i zmarli z Rodziny
10.30. +Władysławę i Szczepana Przybyszewskich oraz +Jana Hejdę
12.00. +Janina Jabłońska i Rodzice z obojga stron