Ogłoszenia Duszpasterskie na XVII niedzielę zwykłą (26 lipca 2015) – Warszewice

1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania, przeprowadzenia i uświetnienia naszego odpustu ku czci św. Marii Magdaleny. Bóg zapłać za dary duchowe i materialne!

2. Zgodnie z zapowiedzią dziś o godz. 16.00 w Biskupicach rozpocznie się nasz festyn parafialny. Wszystkich serdecznie zapraszam i zapewniam, że organizatorzy przygotowali wiele atrakcyjnych nagród i dobrą zabawę! Główna nagroda to tradycyjnie rower i dodatkowo dwa tablety! Będą darmowe zjeżdżalnie dla dzieci i inne atrakcje!

3. Wszystkim babciom i dziadkom w dniu wspomnienia św. Anny i Joachima – dziadków Pana Jezusa – składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości z wnuków oraz miłości od Boga i ludzi! Szczęść Boże!

4. Dziś po Mszy św. – odpowiadając na apel ks. Biskupa Andrzeja – odbędzie się zbiórka do puszek dla poszkodowanych w ostatnich wichurach z Gminy Obrowo. Z góry dziękuję za dar serca! Natomiast zbiórkę do puszek w ramach akcji „1 grosz za jeden kilometr bezpiecznej jazdy” jako wsparcie zakupu pojazdów dla polskich misjonarzy zrobimy za tydzień. Z góry dziękuję za ofiarność na ten szczytny cel!

5. Polecam kolejny numer Niedzieli. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby pogłębiać jedność i umacniać swoją wiarę.

6. Zachęcam serdecznie młodzież i nie tylko do udziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy – jako wyraz naszej miłości do MB naszej Królowej, zanosząc również własne intencje!

7. W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Marty – patronki wszystkich Gospodyń. Z tej racji zapraszam wszystkie Gospodynie na wspólną modlitwę.

8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Natalia Sawicka z Brąchnowa i Błażej Olejarczyk z Łubianki – zapowiedź druga. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi, każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście!

Intencje Mszy św.:

Środa 29.07.2015, godz. 16.00. wolna
Niedziela 2.08.2015, godz. 9.15. +Krystyna i Czesław Padykuła