Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (9 sierpnia 2015) – Biskupice

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na KUL.

2. W sobotę  przypada  Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w porządku niedzielnym!  Odpust w Bierzgłowie, suma o godz. 12.00, ks. Rajmund zaprasza.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać i pomnażać dobro w swym sercu.

4. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność!

5. Serdecznie dziękuję p. Czesławowi Wilińskiemu za ofiarę na elektryczny napęd do dzwonów. Bóg zapłać za dar serca!

6. Zakończył się remont chóru. Zachęcam do spojrzenia na całość, aby mieć porównanie z poprzednim stanem. Bóg zapłać wszystkim za ofiary na ten cel!

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Małgorzata Śliwińska z Biskupic  i Marek Maćkowski  z Torunia par. św. Antoniego – zapowiedź druga. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi,  każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście!

8. Jadę na 4 dni na Mazury. Zastępował mnie będzie ks. Andrzej.

XIX  Niedziela zwykła – 9  sierpnia  2015 r.

7.45. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla całej Rodziny
10.30. + Kazimierz w 15 rocznicę śmierci i Kazimiera Przybyszewscy
12.00.  Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Józefa Kościelskiego w 88 rocznicę urodzin

Poniedziałek (10.08) – godz. 17.00

+Rozalia, Franciszek, Józef i Rodzeństwo  Lewandowscy

Wtorek (11.08) – godz. 17.00

+ Ignacy w rocznicę śmierci  i Bronisławę Szopa

Środa (12.08) – godz. 17.00

+ Rafał Świebodziński  w 11 rocznicę śmierci

Czwartek (13.08) – godz. 17.00

+ Bogumiła Matłosz w 3. rocznicę śmierci i zmarli z rodziny Brzoska

Piątek ( 14.08) – godz. 17.00

+Stanisław, Monika i Edwin Kuna

Sobota  (15.08)   Uroczystość Wniebowzięcia NMP

7.45. +Konstanty w dniu urodzin i Ludwikę Kotkiewicz i zmarli z rodziny Kotkiewicz
10.30. + Józefę w 6 r. śm. i Jana  Stanisławiak  oraz  +Maria Kościelska
12.00. O bł. Boże i opiekę MB dla Marysi z okazji 1 urodzin i w dniu  imienin

XX  Niedziela zwykła – 16  sierpnia  2015 r.

7.45. + Antonina i Roman Bulińscy
10.30. + Marian Kowalski, Rodzice Mądrzejewscy i zm. z rodziny Reszkowskich