Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (9 sierpnia 2015) – Warszewice

1. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na KUL.

2. W sobotę  przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to dzień naszego dziękczynienia za tegoroczne plony. Zapraszam wszystkich na uroczystą Mszę św. Dożynkową o godz. 16.00. Proszę o przygotowanie wieńca dożynkowego oraz kosza z owocami i warzywami.

3. W sobotę odpust w Bierzgłowie – suma o godz. 12.00, ks. Rajmund zaprasza.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać i pomnażać dobro w swym sercu.

5. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za ofiarność!

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Małgorzata Śliwińska z Biskupic  i Marek Maćkowski  z Torunia par. św. Antoniego – zapowiedź druga. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi,  każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście!

7. Jadę na 4 dni na Mazury. Zastępował mnie będzie ks. Andrzej.

8. W tym tygodniu Msza św. w środę o godz. 16.00

9. W przyszłą niedzielę Msza św.  będzie odprawiona o godz. 12.00!