Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą (13 września 2015) – Biskupice

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na WSD w Toruniu! W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców!

2. Trwa adoracja najświętszego sakramentu w naszej parafii do godz. 18.00. Gorąco zachęcam wszystkich do gorliwego trwania przy Chrystusie Eucharystycznym!

3. Od dziś  obchodzić będziemy tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zachęcam do modlitwy w  intencji dobrego wychowania  – tak istotnej dla naszego wspólnego dobra!

4. Dziś odpust podwyższenia Krzyża św. w Przecznie, Siemoniu i Górsku. Sumy odpustowe o godz.. 12.00.

5. Jutro święto podwyższenia Krzyża św. zapraszam na Mszę św. by oddać cześć Krzyżowi św. – najważniejszemu znakowi naszej wiary!

6. W piątek  przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski,  dzieci i młodzieży oraz KSM-u, których zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00. Po Mszy św. obowiązkowa próba scholi, a członkom KSM – przypominam, że jedziemy w piątek  na spotkanie do Unisławia.

7. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za wspólną troskę o naszą parafię!

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlić  się będziemy o rzetelność, uczciwość i sprawiedliwość  w przekazywaniu wiadomości!

9. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli  i  Jasia – dziś z płytą DVD. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej i intelektualnej.

10. Wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca w sobotę o godz. 8.00 z parkingu przy kościele.

11. Serdecznie dziękuję za ofiarę na napęd elektryczny do dzwonów p. Agacie i Marcinowi Banasik oraz Marcie i Leszkowi Maćkowskim.  Bóg zapłać za dar serca! Dopowiem, że napęd będzie na początku października, a całkowity koszy to 8800 zł.

XXIV   Niedziela zwykła –  13  września  2015 r.

7.45.  + Maria, Alojzy i Marek Rybiccy
10.30.  + Rodzice Tarkowscy i Kazanieccy oraz  +Kazimierz Kazaniecki
12.00.  + Marian  Kamiński w 1 rocznicę śmierci

Poniedziałek (14.09) – godz. 17.00

+Stanisław Borek w 26. rocznicę śmierci

Wtorek (15.09) – godz. 17.00

+Walenty w 17 rocznicę  śmierci  i Urszula Cichoraccy

Środa (16.09) – godz. 17.00

Za parafian

Czwartek (17.09) – godz. 17.00

Za tych z naszej parafii, którzy nie uczęszczają na niedzielne Msze św. o łaskę zrozumienia jak wielkim darem jest „Dzień Święty” i Eucharystia!

Piątek (18.09) – godz. 17.00

+Rafał Świebodziński  oraz  +Maryla i Tadeusz Ordon

Sobota (19.09) – godz. 16.00

+Szczepan i Anna Grabowscy oraz zmarli z rodziny Grabowskich i Każmierczak

XXV  Niedziela zwykła – 20  września  2015 r.

7.45.  + Kazimierz w 15 r. śm. i Zofia Okońscy i zm. z rodziny Okońskich
10.30.  + Konrad i Bożena Przybyszewscy oraz +Waldemar i Marcin Syroccy