Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą (13 września 2015) – Warszewice

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na WSD w Toruniu! W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców!

2. Trwa adoracja najświętszego sakramentu w naszej parafii do godz. 18.00. Gorąco zachęcam wszystkich do gorliwego trwania przy Chrystusie Eucharystycznym!

3. Od dziś  obchodzić będziemy Tydzień Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zachęcam do modlitwy w  intencji dobrego wychowania  – tak istotnej dla naszego wspólnego dobra!

4. Dziś odpust podwyższenia Krzyża św. w Przecznie, Siemoniu i Górsku. Sumy odpustowe o godz.. 12.00.

5. Jutro święto Podwyższenia Krzyża św. , pamiętajmy, że to  najważniejszy  znak naszej wiary!

6. W piątek  przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski,  dzieci i młodzieży oraz KSM-u, których zapraszam na mszę św. o godz. 18.00. Po mszy św. obowiązkowe spotkanie dla wszystkich ministrantów oraz kandydatów na ministranta! Zapraszam wszystkich chętnych!

7. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za wspólną troskę o naszą parafię!

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlić  się będziemy o rzetelność, uczciwość i sprawiedliwość  w przekazywaniu wiadomości!

9. Polecam  kolejny numer Niedzieli  i  Jasia – dziś z płytą DVD. Zachęcam do lektury  czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej i intelektualnej.

10.  Wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca w sobotę o godz. 8.10 z przystanku za rondem w stronę Chełmży

11. Msze św. środę i piątek o godz. 18.00.