Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVI niedzielę zwykłą (27 września 2015) – Warszewice

1. W poniedziałek po mszy św. o godz. 17.00 w Biskupicach  obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Zapraszam również bardzo serdecznie osoby, które z różnych przyczyn jeszcze nie przyjęły tego sakramentu!

2. W czwartek  po różańcu  obowiązkowe spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św.

3. Od czwartku rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej.  Nabożeństwo różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie o godz. 17.45, w sobotę o 16.00, a w niedzielę o godz. 8.45.  I tu bardzo proszę panie z Żywego Różańca o poprowadzenie modlitwy. Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie. Dzieci i młodzież proszę o gromadzenie wyklejanki różańcowej, którą na zakończenie nagrodzimy.

4. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek i I sobota miesiąca- Różaniec  w czwartek odmówimy w intencji o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii. W I piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu  i spowiedź od godz. 17.00 do 17.45. Różaniec rozpocznie się o 17.15.  

6. W I piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30.

7.  Polecam  kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w miłosierdziu bo miłosierni miłosierdzia dostąpią!

8. W  piątek 9 października  rozpocznie się tzw. „Kurs przedmałżeński” . Spotkania odbywać się będą w kolejne 10 piątków o godz. 19.00. Zapraszam młodzież po bierzmowaniu.

9. W piątek  na godz. 19.30  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.

10. Pragnę zachęcić wszystkich do zbierania w dalszym ciągu plastikowych nakrętek – tym razem  dla Kornela Muszytowskiego.

11. Serdecznie dziękuję za skoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać!