Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą (4 października 2015) – Biskupice

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Za złożone ofiary  składam serdeczne Bóg zapłać!

2. W środę przypada wspomnienie NMP Królowej Różańca św. Wszystkich Członków Różańca św. zapraszam  o godz. 13.00 do świetlicy w Biskupicach  na spotkanie przy wspólnym stole.  Przy tej okazji pragnę bardzo serdecznie podziękować za Waszą modlitwę i duchowy wkład w życie naszej parafii. Dary duchowe są największym dobrem!

3. Nabożeństwo Różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie o godz. 16.30, w sobotę o 9.00 a w niedzielę o godz. 10.00.  Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest również Jaś  dla najmłodszych. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w wierze i miłości do Boga, MB i ludzi! 

5. W piątek  zapraszam na   się tzw. „Kurs przedmałżeński” . Spotkania odbywać się będą w kolejne  piątki października i listopada o godz. 19.00.  Zapraszam młodzież po Bierzmowaniu.

6.  W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać  XV Dzień Papieski, pt. JP II Patron Rodziny. Szczegóły na plakacie w kruchcie.  Tradycyjnie młodzież z naszego KSM-u będzie zbierać ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7.  Nasza schola parafialna ma już 2 lata. Próby odbywają się w piątki po Mszy św. w naszej kawiarence. Zapraszam wszystkie dziewczęta, dziewczynki i chłopaków do wspólnego chwalenia Boga przez śpiew! Już zaangażowanym serdecznie dziękuję za piękną i ochoczą pracę na rzecz Bożej Chwały!

8. W piątek o godz. 20.00 spotkanie KSM-u. Serdecznie zapraszam naszą młodzież.

9. Pani Monice Mądzielewskiej  dziękuję serdecznie za pomoc w przewiezieniu naszych ministrantów na turniej do Grzybna. Bóg zapłać za poświęcony czas i środki!

10.  Pielgrzymka do Chorwacji  odbędzie się od 12 do 22 czerwca 2015r.  Uczestnikami tylko osoby naszej parafii,  pełnoletnie, ewentualnie pod opieką rodziców.  Koszt 300 euro i 750 zł.  Zapisy do końca października – przy zapisie 100 euro wpłaty!                 

11.  Serdecznie dziękuję za złożone ofiary na napęd do dzwonów: rodzinie Borek, Barbarze  i Walentemu Piątkowskim, Danucie Wiśniewskiej, Marioli i Krzysztofowi Śliwińskim, Jadwidze i Feliksowi Lewandowskim.  Bóg zapłać za dar serca!

INTENCJE  MSZALNE

XXVII   Niedziela zwykła – 4  października  2015 r.

  7.45.   + Stanisław w 20 rocznicę  śmierci  i Leszek Zegan
10.30.   + Halina i Ryszard  Kościecha
12.00.  + Gabriela i Henryk Marczak

Poniedziałek (5.10) – godz. 17.00

+ Rodzice Właśniewscy i Wilińscy oraz  +Bernard  Mazerski

Wtorek (6.10) – godz. 17.00

+ Anna, Franciszek i Paweł Sowa

Środa (7.10) – godz. 17.00

+ Edwin Boniecki

Czwartek (8.10) – godz. 17.00

+ Teresa Piórkowska i zmarłe członkinie Żywego Różańca

Piątek (9.10) – godz. 17.00

+Konstancja, Jan, Teresa, Stanisław i Franciszek Podwojscy

Sobota (10.10) – godz. 9.30

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Edwarda Matłosz z okazji 80 tej rocznicy urodzin

XXVIII   Niedziela zwykła – 11  października  2015 r.

  7.45.   + Tadeusz i Krzysztof Mazur i Rodzice z obojga stron
10.30.   + Helena Smolińska
12.00.   + Bernard Gajtkowski i Rodzice z obojga stron