Ogłoszenia Duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą (4 października 2015) – Warszewice

1. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać!

2.  W środę przypada wspomnienie NMP Królowej Różańca św. Wszystkich Członków Różańca św. zapraszam  o godz. 13.00 do świetlicy w Biskupicach  na spotkanie przy wspólnym stole.  Przy tej okazji pragnę bardzo serdecznie podziękować za Waszą modlitwę i duchowy wkład w życie naszej parafii. Dary duchowe są największym dobrem!

3. Nabożeństwo Różańcowe będzie się odbywać w dni powszednie o godz. 17.45, w sobotę o 16.00 a w niedzielę o godz. 8.45. Wszystkich bardzo serdecznie proszę o aktywny udział w tym pięknym nabożeństwie

4. Polecam kolejny numer Niedzieli. Jest również Jaś  dla najmłodszych. Czytajmy prasę katolicką, aby wzrastać w wierze i miłości do Boga, MB i ludzi! 

5. W piątek  zapraszam na   się tzw. „ Kurs przedmałżeński” . Spotkania odbywać się będą w kolejne  piątki października i listopada o godz. 19.00.  Zapraszam młodzież po Bierzmowaniu.                           

6.   W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać  XV Dzień Papieski, pt. JP II Patron Rodziny. Szczegóły na plakacie w kruchcie.  Tradycyjnie młodzież z naszego KSM-u będzie zbierać ofiary do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

7.  Próby naszej scholi odbywają się w czwartki o godz. 17.00. Zapraszam wszystkie dziewczęta, dziewczynki i chłopaków do wspólnego chwalenia Boga przez śpiew! Już zaangażowanym serdecznie dziękuję za piękną i ochoczą pracę na rzecz Bożej Chwały!

8.  W piątek o godz. 20.00 spotkanie KSM-u. Serdecznie zapraszam naszą młodzież.

9. Pani Monice Mądzielewskiej dziękuję serdecznie za pomoc w przewiezieniu naszych ministrantów na turniej do Grzybna. Bóg zapłać za poświęcony czas i środki!

10.  Pielgrzymka do Chorwacji  odbędzie się od 12 do 22 czerwca 2015r.  Uczestnikami tylko osoby naszej parafii,  pełnoletnie, ewentualnie pod opieką rodziców.  Koszt 300 euro i 750 zł.  Zapisy do końca października – przy zapisie 100 euro wpłaty!

11. Msze św. w środę i piątek o godz. 18.15.