Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą (18 października 2015) – Biskupice

1. Jutro przypada 31 rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niech jego opieka towarzyszy wszystkim walczącym o sprawiedliwość społeczną

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej!

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień misyjny – za tydzień kolekta przeznaczona na misje św. – polecam tę intencję waszej ofiarności. W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

4. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe o godz.16.30 w dni powszednie, w sobotę o godz. 9.30, a w niedzielę o 10.00., aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 15 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

7. Młodzież z KSM-u zebrała w ubiegłą niedzielę 500 zł., na Fundusz Stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność!

8. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. JPII. Zapraszam wszystkich tym razem do Warszewic o godz. 17.45, na procesję Różańcową , podczas której będziemy słuchać rozważań JPII i prosić o opiekę nad naszą parafią.

9. W piątek o godz. 19.30 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

10. W minionym tygodniu zmarła +Sabina Medoń z Brąchnowa. Polećmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…………….

11. Pozostało jeszcze 8 miejsc do Chorwacji – zachęcam do zapisywania się.

XXIX   Niedziela zwykła – 18 października 2015 r.

7.45.  + Klara w 8 r. śmierci i Feliks Dykowscy

10.30.  + Marian Kowalski, rodzice Mądrzejewscy i zmarli z   rodziny Reszkowskich

12.00.  + Tadeusz Szymański w 13 rocznicę śmierci i Rodzice z obojga stron

Poniedziałek (19.10) godz. 17.00

+ Maria i Stefan Właśniewscy oraz +Zygmunt Wiligalski

Wtorek (20.10)godz. 17.00

+ Mirosław Ciesielski w 30 dniu po pogrzebie

Środa (21.10) godz. 17.00

+ Henryk Mądzielewski i Rodzice z obojga stron

Czwartek (22.10) – godz. 17.00

+ Krystyna Skiba

Piątek (23.10) – godz. 17.00

+ Aleksander, Marianna i Jan Michoń

Sobota (24.10) – godz. 10.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Małgorzaty i Jerzego Bonieckich z okazji 30. rocznicy małżeństwa

XXX   Niedziela zwykła – 25 października 2015 r.

7.45.  + Aniela Grzecznowska

10.30.  + Jadwiga, Gerard, Maria i Maciej Znanieccy