Ogłoszenia Duszpasterskie na XXIX niedzielę zwykłą (18 października 2015) – Warszewice

1. Jutro przypada 31. rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Niech jego opieka towarzyszy wszystkim walczącym o sprawiedliwość społeczną!

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej!

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień misyjny – za tydzień kolekta przeznaczona na misje św. – polecam tę intencję waszej ofiarności. W intencjach misyjnych będziemy modlić się podczas Różańca.

4. Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich na Nabożeństwa Różańcowe o godz.17.45 w dni powszednie, w sobotę o godz. 16.00, a w niedzielę o 8.45., aby wypraszać potrzebne łaski dla nas samych, Kościoła św., naszej Ojczyzny i Misji św.

5. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych składając wypominki jednorazowe i roczne czy zamawiając Ofiarę Mszy św. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku. Koszt to 15 zł. na rok. Zaniedbane i nie opłacone groby przeznaczymy do likwidacji, aby nie straszyły zaniedbaniem.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać wiarę w życie wieczne!

7. Młodzież z KSM-u zebrała w ubiegłą niedzielę 500 zł., na Fundusz Stypendialny JPII. Bóg zapłać za ofiarność!

8. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie św. JPII. Zapraszam wszystkich o godz. 17.45, na procesję Różańcową , podczas której będziemy słuchać rozważań JPII i prosić o opiekę nad naszą parafią.

9. W piątek o godz. 19.30 obowiązkowe spotkanie wszystkich członków KSM-u!

10. W minionym tygodniu zmarła +Sabina Medoń z Brąchnowa lat 86. Polećmy Jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie……………. 

11. Pozostało jeszcze 8 miejsc do Chorwacji – zachęcam do zapisywania się.