Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (25 października 2015) – Biskupicę

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele misyjne.

2. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając Mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Polecam Jasia dla najmłodszych i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

4. Pozostał już ostatni tydzień nabożeństw Różańcowych. Serdecznie i gorąco wszystkich zapraszam na te ostatnie nabożeństwa. W piątek dzieci i młodzież proszę o przyniesienie wyklejanki Różańcowej – wylosujemy dwie osoby na darmowy wyjazd na wakacje.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30 do 17.00.   Różaniec w piątek odmówimy w intencji naszych drogich zmarłych. Zachęcam do spowiedzi św. , aby przyjąć Komunię św. w intencji swoich bliskich zmarłych i ofiarować za nich przypisane odpusty!

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane o godz.   9.00 i godz. 13.00 – po której odbędzie się procesja na cmentarz. O ile nie będzie padał deszcz, Msza ta, odbędzie się na zewnątrz. Przez całą oktawę od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych przez pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych – będąc w stanie łaski uświęcającej.

7. W przyszły poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o godz. 10.00 i 17.00 poprzedzimy wypominkami jednorazowymi za naszych drogich zmarłych.

8. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza do foliowych worków, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

9. W piątek o godz. 19.30 spotkanie młodzieży z KSM-u!

10. Pozostało jeszcze 6 miejsc do Chorwacji – zachęcam do zapisywania się, pozostał tydzień do końca terminu.                         

11. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

INTENCJE MSZALNE

XXX   Niedziela zwykła – 25 października 2015 r.

7.45.  + Aniela Grzecznowska

10.30.  + Jadwiga, Gerard, Maria i Maciej Znanieccy

12.00.  + Walerian Łuczak i zmarli z Rodziny

Poniedziałek (26.10) godz. 17.00

+ Mirosław Ciesielski – int. od kolegi z klasy – Wojciecha

Wtorek (27.10)godz. 17.00

+ Anna, Franciszek i Paweł Sowa

Środa (28.10) godz. 17.00

+ Tadeusz w dniu imienin i Helena Walter oraz Izabela i Henryk Szczerbowscy

Czwartek (29.10) – godz. 17.00

+ Sabina Medoń – int. od Rodziny Fatimskiej

Piątek (30.10) – godz. 17.00

+ Dominika Janowska w dniu urodzin

Sobota (31.10) – godz. 17.00

+ Gertruda Pszeniczna w 6 rocznicę śmierci

Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada 2015 r.

9.00.  + Zofia i Kazimierz Trykowscy

13.00.  + Za zmarłych Parafian