Ogłoszenia Duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (25 października 2015) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele misyjne.

2. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając Mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych, i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

4. Pozostał już ostatni tydzień nabożeństw Różańcowych. Serdecznie i gorąco wszystkich zapraszam na te ostatnie nabożeństwa o godz. 17.45. W piątek dzieci i młodzież proszę o przyniesienie wyklejanki Różańcowej – wylosujemy dwie osoby na darmowy wyjazd na wakacje.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.45 do 18.15.   Różaniec w piątek odmówimy w intencji naszych drogich zmarłych. Zachęcam do spowiedzi św. , aby przyjąć Komunię św. w intencji swoich bliskich zmarłych i ofiarować za nich przypisane odpusty!

6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza św. będzie odprawiana o godz. 10.30. Przez całą oktawę od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za zmarłych przez pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych – będąc w stanie łaski uświęcającej.

7. W przyszły poniedziałek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 18.00 – poprzedzimy wypominkami jednorazowymi za naszych drogich zmarłych.

8. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza do foliowych worków, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

9. W piątek o godz. 19.30 spotkanie młodzieży z KSM-u!

10. Pozostało jeszcze 6 miejsc do Chorwacji – zachęcam do zapisywania się, pozostał tydzień do końca terminu.                         

11. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

12. Msze św. w środę i piątek po Różańcu