Ogłoszenia Duszpasterskie na uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada 2015) – Warszewice

1. Dziś Uroczystości Wszystkich Świętych, przyjmijmy postawę wiary i miłości do Boga i naszych drogich zmarłych. Do soboty będzie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami.

2. Jutro wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza św. o godz. 18.00 poprzedzimy wypominkami jednorazowymi za naszych drogich zmarłych.

3. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek od godziny 16.00 do 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

4. W piątek po Mszy św. o godz. 17.30 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

5. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek o godz. 8.30.

6. Bardzo serdecznie dziękuję naszym drogim dekoratorkom za wykonane dekoracje na uroczystość Wszystkich Świętych i cały listopad. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

7. Polecam kolejny numer Niedzieli oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej jako źródła prawdy o naszym powołaniu do wieczności.

8. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek z okazji VII Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym . Ofiary będą przesłane na pomoc dla prześladowanych chrześcijan w Syrii

9. W przyszłą niedzielę po Mszy św.  będzie możliwość zarejestrowania się w banku dawców szpiku do czego serdecznie zachęcam!                                     

10. Wczoraj w Biskupicach odbył się pogrzeb +Teresy Kowalskiej z Brąchnowa – lat 64. Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……………

11. Msze św. w poniedziałek o godz. 18.00 oraz w piątek o godz. 16.30.