Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII niedzielę zwykłą (8 listopada 2015) – Biskupice

1. Dziś obchodzimy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek dla prześladowanych chrześcijan w Syrii. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarność!

2/ Dziś po Mszach św. będzie możliwość zarejestrowania się w banku dawców szpiku do czego serdecznie zachęcam! Zapraszam do salki w plebanii!

3. W poniedziałek po Mszy św. zapraszam na spotkanie osoby zapisane na pielgrzymkę do Chorwacji. Proszę o przyniesienie numeru pesel oraz wpłaty 100 euro.

4. W środę przypada 96. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Zapraszam na Mszę św. w intencji naszej kochanej Ojczyzny o godz. 10.00.

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych – dziś z płytą DVD. Zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej jako źródła wiary.

6/ Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarę na napęd do dzwonów: Elżbiecie i Sławomirowi Okońskim, Marii i Alojzemu Przybyszewskim, Bogusławie i Kazimierzowi Wiśniewskim oraz Jackowi i Edycie Kowalskim. Bóg zapłać za dar serca!

7. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na WSD w Toruniu – polecam ją waszej ofiarności. Z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii ks. dr Sławomira Tykarskiego – wykładowcę WSD oraz jednego z kleryków. Po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży z ks. klerykiem, który opowie o życiu w seminarium oraz odpowie na zadawane pytania. Obowiązkowo w tym spotkaniu proszę, aby wzięli udział lektorzy oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.

8. Na tablicy ogłoszeń jest wywieszona wiadomość o możliwości umorzenia podatku dla rolników. Pani Monika prosi, aby się zapoznać z tą informacją!

XXXII   Niedziela zwykła – 8 listopada 2015 r.

7.45.  + Mieczysław Ziółkowski w 5 rocznicę śmierci

10.30.  +Edward Streich w 7 r. śm. oraz +Zygmunt, Genowefa i Irena Streich

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Aliny Jonatowskiej z okazji 50 – tej rocznicy urodzin

Poniedziałek (9.11) godz. 16.30

+ Feliks i Janina Noworaccy oraz +Stefan Lewandowski

Wtorek (10.11)godz. 16.30

+ Marian Wiśniewski w 4. rocznicę śmierci

Środa (11.11) godz. 10.00

O bł. Boże i opiekę MB dla naszej Ojczyzny Polski

Czwartek (12.11) – godz. 16.30

+ Marian Kamiński

Piątek (13.11) – godz. 16.30

+ Ludwik Cichoracki, Rodzice z obojga stron oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota (14.11) – nie ma Mszy św.

XXXIII   Niedziela zwykła – 15 listopada 2015 r.

7.45.  + Wioletta w 25 rocznicę śmierci i Stanisław Blachowscy

10.30.  +Kazimierz i Lucjan Kazanieccy, Rodzice z obojga stron i brat Henryk