Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXII niedzielę zwykłą (8 listopada 2015) – Warszewice

1. Dziś obchodzimy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach św. zbiórka do puszek dla prześladowanych chrześcijan w Syrii. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarność!

2. Dziś po Mszach św. będzie możliwość zarejestrowania się w banku dawców szpiku do czego serdecznie zachęcam! Zapraszam do zakrystii!                                 

3. W poniedziałek o godz. 17.00, zapraszam na spotkanie osoby zapisane na pielgrzymkę do Chorwacji. Proszę o przyniesienie numeru pesel oraz wpłaty 100 euro.

4. W środę przypada 96. rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy o modlitwie w intencji naszej kochanej Ojczyzny.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych – dziś z płytą DVD. Zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej jako źródła wiary.

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na WSD w Toruniu – polecam ją waszej ofiarności. Z tej okazji będziemy gościć w naszej parafii ks. dr Sławomira Tykarskiego – wykładowcę WSD oraz jednego z kleryków. Po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży z ks. klerykiem, który opowie o życiu w seminarium oraz odpowie na zadawane pytania. Obowiązkowo w tym spotkaniu proszę, aby wzięli udział lektorzy oraz młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.