Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą (15 listopada 2015) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią gościmy dziś w naszej parafii ks. dr Sławomira Tykarskiego – wykładowcę WSD oraz kleryka z naszego Seminarium, którym dziękuję za wspólną modlitwę. Jednocześnie dziękuję za złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu!

2. Polecam kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej jako siły dla naszych umysłów i duszy.

3. W środę liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, patronki KSM-u i polskiej młodzieży, a w przyszłą niedzielę św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego. Przy tej okazji serdecznie dziękuję wszystkim, którzy prowadzą śpiew w naszych kościołach. Bóg zapłać!

4. W piątek   o godz. 19.30 – obowiązkowe spotkanie KSM-u.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostania niedziela roku kościelnego, a jednocześnie święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM – u. Przy tej okazji serdecznie dziękuję młodzieży zaangażowanej w pracę KSM – u w naszej parafii! Bóg zapłać!

6. W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, którą polecam waszej ofiarności!

7. W tym tygodniu Msze św. w środę z Nowenną do MBNP i w piątek o godz. 16.00