Ogłoszenia Duszpasterskie na III niedzielę zwykłą (24 stycznia 2016) – Biskupice

1. Bardzo gorąco dziękuję za serdeczne przyjęcie mnie w waszych domach, za wspólną modlitwę, za ofiary, posiłki i rozmowy, które pokazały jeszcze raz, że zależy nam wszystkim na dobrym imieniu naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za tak wielkoduszną postawę i wyrażam nadzieję, że Boże błogosławieństwo, które niosłem będzie w tym roku Wam wszystkim towarzyszyło. Szczęść Wam Boże!   Przypominam, że ofiary kolędowe dzielone są na trzy części; jedna trzecia na utrzymanie plebanii, jedna trzecia na remonty i jedna trzecia dla księdza.

2. W minionym 2015 roku w naszej parafii:

Zmarli: + Józef Jeliński, Aniela Grzecznowska, Wiktoria Krużewska, Lech Dąbrowski, Edward Marcinkowski, Teresa Piórkowska, Mirosław Ciesielski, Teresa Kowalska, Józefina Witkowska, Jerzy Cybulski.   Biskupice – 1, Brąchnowo – 6 , Warszewice – 1 , z poza parafii – 2. Razem – 10 osób. W roku 2014 było 17.

Śluby: Iwona Zegan – Radosław Zawadzki, Paulina Rełowicz – Tomasz Powaszyński, Katarzyna Gąsiorowska – Artur Powaszyński, Karolina Zegan – Tomasz Jędrzejewski, Monika Wilmańska – Dawid Kaczor, Paulina Jąrząbkowska – Michał Lewandowski, Angelika Studzińska – Marcin Ziółkowski, Jagoda Struś – Krystian Frątczak, Kamila Nowalińska – Łukasz Matłosz, Natalia Sawicka – Błażej Olejarczyk, Małgorzata Śliwińska – Marek Maćkowski, . Razem – 11 par. W 2014 były 3.

Chrzty: Apolonia Okońska, Oliwier Gajewski, Oskar Karpus, Maja Lewandowska, Liliana Sobkiewicz, Zuzanna Sowa, Zuzanna Wilczek, Borys Tłumak, Jan Gumus, Oskar Białkowski, Oliwier Lewandowski, Barbara Piotrowska, Aleksandra Ziomek, Michał Rapacki, Elena Gil, Kinga i Kornelia Rosińskie, Paulina Zielińska, Nikodem Stodulski, Jan Dulkiewicz, Bartosz Czarnecki, Maria Pardyka, Tymon Frątczak, Aleksander Cmiel, Miłosz Kazaniecki, Kinga Affelt,Maria Konieczna, Łucja Szczech, Cezary Piotrowski, Krzysztof Osmański, Fabian Kosielski, Juliusz Moś. Razem – 33, w 2014 było 19.

I Komunia – 21 – w 2014 było 28. Udzielona Komunia św. 28 tyś. W 2014 było 29 tyś.

W Biskupicach realnie mieszka 488 osób, w Brąchnowie 562, w Warszewicach – 582 osoby. Razem 1632 osoby.

3. Panie Zelatorki proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia. Niech lektura czasopism katolickich podtrzymuje naszą nadzieję, rozpala wiarę i miłość!

5. W tym tygodniu będzie mnie zastępował ks. Andrzej Kowalski.

INTENCJE MSZALNE

III Niedziela zwykła – 24 stycznia 2016 r.

7.45. + Rafał Świebodziński

10.30. + Jan Zakrzewski w 15 r. śmierci oraz Alojzy w 33 r. śmierci i Marta Puczkarscy

12.00. + Zenon w rocznicę śmierci i Leokadia Baliccy

Poniedziałek   (25.01) – godz. 16.30

Za parafian

Wtorek (26.01) – godz. 16.30

+Aniela Grzecznowska i rodzice Wilińscy

Środa ( 27.01) – godz. 16.30

O łaskę wiary dla zaniedbanych duchowo naszych Parafian

Czwartek (28. 01) – godz. 16.30

+Gertruda Pszeniczna i zmarli z rodziny

Piątek (29.01) – godz. 16.30

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Cecylii i Jana.

Sobota (30.01) – godz. 12.00

Msza św. Chrzcielna – Łukasza Grabowskiego oraz o bł. Boże dla całej Rodziny

IV Niedziela zwykła – 31 stycznia 2016 r.

7.45. + Za parafian

10.30. wolna

12.00. + Anna Holak 14 w rocznicę śmierci i Rodzice