Ogłoszenia Duszpasterskie na II niedzielę Wielkiego Postu (21 lutego 2016) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek  na pomoc dla Polskich Misjonarzy. Bóg zapłać za dar serca!

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  dziś o godz. 15.15.  Przypominam ,że za udział w Gorzkich żalach można uzyskać  odpust zupełny. Cieszę się niezmiernie, że  licznie bierzemy udział w tym pięknym nabożeństwie, jest to znak że rozumiemy co znaczy Wielki post.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30.  Za udział w Drodze Krzyżowej można  uzyskać odpust zupełny.

4. Można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej. Serdeczne dziękuję za składane przy tej okazji ofiary także na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za dar serca!

5. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby dobrze i owocnie przeżyć zbawienny czas Wielkiego Postu.

6. Panie z Żywego Różańca  proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

7. W czwartek  o godz. 17.00 w szkole  próba scholi, proszę rodziców o przypominanie o spotkaniu.

8. W piątek po Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne dla całej parafii, które potrwają do środy. Proszę serdecznie o zaplanowanie sobie czasu.

10. W tym tygodniu Msza św. tylko w piątek o godz. 17.00, ponieważ w środę jadę do Unisławia na pogrzeb + ks. Romualda Nelkowskiego.