Ogłoszenia Duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu (6 marca 2016) – Biskupice

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z daru rekolekcji wielkopostnych, Bóg zapłać za liczny i żywy  udział. Niech zdobyte dobro duchowe pomnaża się w naszym życiu! Dziękuję Radzie Sołeckiej z Biskupic z p. Moniką na czele za darmowe udostępnienie świetlicy dla młodzieży, a p. Małgorzacie Socha za podjęcie obiadem w poniedziałek  ks. Łukasza i mnie. Bóg zapłać za dar serca!

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  dziś o godz. 16.00. Przypominam ,że za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać  odpust zupełny.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 . Serdecznie zachęcam  do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można również uzyskać odpust zupełny.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia – dziś z płytą DVD. Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby  owocnie przeżyć czas pokuty i nawrócenia jakim jest Wielki Post.

5.  Można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej. Serdeczne dziękuję za składane przy tej okazji ofiary – szczególnie na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać!

6. We wtorek po Mszy św. obowiązkowa zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów. Proszę rodziców o przypomnienie o spotkaniu!

7. W środę o godz.. 16.00 przyjedzie pan krawiec od szatek pierwszokomunijnych. Zapraszam do salki w plebani dzieci, które chcą uszyć nowe szatki.

8. W piątek po Mszy św. próba scholi,  a o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie KSM-u.

IV  Niedziela  Wielkiego postu  – 6  marca  2016 r.

7.45.  + Wacław Zacharek w rocznicę śmierci

10.30.  + Kazimierz Kazaniecki w dniu imienin ,  Rodzice Kazanieccy i Tarkowscy oraz brat Henryk

12.00.  + Za zm. z rodziny Kucharskich oraz + Jan i Salomea Katlewscy

Poniedziałek   (7.03)  godz. 17.00

O bł. Boże i opiekę MB dla wszystkich Pań z naszej parafii z okazji przypadającego jutro  Dnia Kobiet.

Wtorek  (8.03)  godz. 17.00

O bł. Boże, opiekę MB i Dary Ducha św. dla Gracjana z okazji 5 rocznicy urodzin

Środa  (9. 03)   godz. 17.00

+ Helena i Klemens Noworaccy

Czwartek (10.03) godz. 17.00

+ Mirosław Ciesielski w pół roku po śmierci

Piątek  (11.03) godz. 17.00

+ Agata Świtalska w 20 rocznicę śmierci

Sobota  (12.03)

godz. 11.00. O bł. Boże dla Tymona Walter w dniu Chrztu św.

godz. 12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla całej rodziny z okazji 5 rocznicy Małżeństwa Doroty i Janusza Gajtkowskich

V  Niedziela  Wielkiego postu  – 13  marca  2016 r.

7.45.  + Tomasz Matłosz  w 5.  rocznicę śmierci

10.30.  + Walerian Łuczak