Ogłoszenia Duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu (6 marca 2016) – Warszewice

1. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z daru rekolekcji wielkopostnych, Bóg zapłać za liczny i żywy  udział. Niech zdobyte dobro duchowe pomnaża się w naszym życiu! Dziękuję Radzie Sołeckiej z Biskupic z p. Moniką na czele za darmowe udostępnienie świetlicy dla młodzieży, a p. Małgorzacie Socha za podjęcie obiadem w poniedziałek  ks. Łukasza i mnie. Bóg zapłać za dar serca! Szczególne podziękowania kieruję do p. Bolesława naszego sołtysa, któremu serdecznie dziękuję za słowa podziękowania skierowane do ks. rekolekcjonisty, oraz p. Marzenie Kukowskiej za wręczenia kwiatów w ramach podziękowania. Bóg zapłać!

2. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym  dziś o godz. 15.15. Przypominam ,że za udział w Gorzkich Żalach można uzyskać  odpust zupełny.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30 . Serdecznie zachęcam  do uczestnictwa w tym nabożeństwie. Za udział w Drodze Krzyżowej można również uzyskać odpust zupełny.

4. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia – dziś z płytą DVD. Zachęcam gorąco do lektury czasopism religijnych , aby  owocnie przeżyć czas pokuty i nawrócenia jakim jest Wielki post..

5. Można odbierać kartki do spowiedzi wielkanocnej. Serdeczne dziękuję za składane przy tej okazji ofiary – szczególnie na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać!

6. W piątek po Mszy św. obowiązkowa zbiórka dla wszystkich kandydatów, ministrantów i Lektorów.  Proszę rodziców o przypomnienie o spotkaniu!

7. W środę o godz.. 16.00 przyjedzie pan krawiec od szatek pierwszokomunijnych. Zapraszam do Biskupic,  do salki w plebani,  te dzieci, które chcą uszyć nowe szatki.

8. W czwartek o godz. 17.00  próba scholi,  a o godz. 19.00  obowiązkowe spotkanie KSM-u.

9. Msza św. w tym tygodniu w piątek o godz. 17.00