Ogłoszenia Duszpasterskie na niedzielę Miłosierdzia Bożego (3 kwietnia 2016) – Warszewice

1. Tradycyjnie w niedzielę Miłosierdzia Bożego składamy ofiary do puszek na cele charytatywne. Bóg zapłać za ofiarność!

2. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Pragnę zachęcić do sięgania po prasę katolicką. Niech w każdej rodzinie choć od czasu do czasu taka gazeta się znajdzie. Serdecznie dziękuję tym rodzinom, które regularnie sięgają po katolicką prasę, a pozostałych zachęcam!

3. W poniedziałek będziemy w liturgii obchodzić Zwiastowanie Pańskie z 25 marca, obchodzone jako Dzień Życia i Duchowej Adopcji.

4.  We wtorek  o godz. 17.00 w Biskupicach obowiązkowe spotkanie  dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

5.  W środę po Mszy św. z nowenną do MBNP o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Będą do odbioru książeczki w cenie 15 zł.

6. Zwolniły się dwa miejsca na wycieczkę do ChorwacjiChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się. Koszt to 300 euro i 750 zł.

7. Przypominam o balu wielkanocnym w najbliższą sobotę w Brąchnowie.  Koszt 140 zł. od pary. Dziękuję serdecznie Małgosi i Olkowi Zakrzewskim, którzy ufundowali   rower, który będzie można wylosować będąc uczestnikiem zabawy. Bóg zapłać!  Organizatorów balu zapraszam we wtorek na godz. 19.00 na spotkanie organizacyjne!

8. Wczoraj zmarła+ Bronisława Małek z Biskupic – lat 86. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.00. Dziś i jutro Różaniec w intencji zmarłej o godz. 18.00 w kościele. Rodzinie zmarłej składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie………….. Również wczoraj zmarł + Franciszek Ludwik z Brąchnowa – w 84 roku życia. Pogrzeb w środę. Rodzinie zmarłego składam  także wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie…………

9. Msze św. w środę  i piątek o godz. 16.00