Ogłoszenia Duszpasterskie na V niedzielę Wielkanocy (10 kwietnia 2016) – Biskupice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na wyjazd naszych ministrantów na Mistrzostwa Polski do Rzeszowa. Dziękuję p. Małgorzacie Szczerbowskiej za indywidualną ofiarę na ten cel! Bóg zapłać za dar serca!

2. We wtorek o godz. 19.00 kolejna próba chóru. Serdecznie zapraszam!

3.  We wtorek po  Mszy św.  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Będą do odebrania szatki.

4. W środę o godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Zachęcam do sięgania po dobrą prasę katolicką by umacniać się na drodze dobra i prawdy!

6. W piątek o godz. 18.00 próba scholi, a o godz. 19.00 spotkanie KSM-u.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:   Wioleta Owsian z Warszewic oraz Tomasz Paszczyński  z Torunia – zapowiedź druga oraz Marzec Joanna z Brąchnowa i Michał Głazik z Brąchnowa zapowiedź pierwsza. Kto wiedziałby o  przeszkodach istniejących między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

8. W minionym tygodniu we wtorek odbył się pogrzeb +Alojzego Przybyszewskiego z Brąchnowa – lat 78, a w piątek +Eugeniusza Grabowskiego z Pigży – lat 53. Rodzinom zmarłych składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ………..

V  Niedziela Wielkanocna 24  kwietnia  2016 r.

7.45.  + Sławomir Świeczkowski

10.30. O bł. Boże dla ks. Proboszcza  w dniu imienin

12.00. + Czesław w 5 rocznicę śmierci i Bronisławę Małek

Poniedziałek   (25.04 ) godz. 17.00

Za parafian

Wtorek (26.04)  godz. 17.00

+ Franciszek Ludwik – int. od ZP Rzymkowscy

Środa (27.04)  godz. 17.00

+ Alojzy Przybyszewski – int. od ZP Rzymkowscy

Czwartek (28.04)  godz. 17.00

O łaskę zdrowia i Boże bł. w Rodzinie z okazji 15 rocz. małżeństwa Moniki i Piotra Skiba oraz 43 rocz. małżeństwa Barbary i Kazimierza Puczkarskich

Piątek (29.04)  – godz. 17.00

+ Eugeniusz Grabowski – int. od ZP Rzymkowscy

Sobota  (30. 04)  godz. 9.30

O bł. Boże opiekę MB i św. M. Magdaleny oraz szczęśliwą podróż dla wyjeżdżających do Rzeszowa.

VI  Niedziela Wielkanocna 1  maja  2016 r.

7.45. + Bronisławę Małek- int. od rodziny Hofman i wnuczka Jacka z żoną.

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Doroty i Sławomira Pierzchalskich w 24 rocz. ślubu

12.00. + Marta w  rocznicę śmierci i Franciszek Żelazko