Ogłoszenia Duszpasterskie na V niedzielę Wielkanocy (10 kwietnia 2016) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na wyjazd naszych ministrantów na Mistrzostwa Polski do Rzeszowa. Dziękuję p. Małgorzacie Szczerbowskiej za indywidualną ofiarę na ten cel! Bóg zapłać za dar serca!

2. W poniedziałek o godz. 17.30  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Będą do odebrania szatki.

3. We wtorek o godz. 19.00  próba chóru – Proszę o zbiórkę przy Grocie MB o godz. 18.50 – podwiozę chętnych. Serdecznie zapraszam!

4. W środę o godz. 17.00 w Biskupicach spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

5. Polecam  kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Zachęcam do sięgania po dobrą prasę katolicką by umacniać się na drodze dobra i prawdy!

6. W piątek  o godz. 19.00 spotkanie KSM-u.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Wioleta Owsian z Warszewic oraz Tomasz  Paszczyński  z Torunia – zapowiedź druga oraz Marzec Joanna z Brąchnowa i Michał Głazik z Brąchnowa zapowiedź pierwsza. Kto wiedziałby o  przeszkodach istniejących między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.                  

8. W minionym tygodniu we wtorek odbył się pogrzeb +Alojzego Przybyszewskiego z Brąchnowa – lat 78, a w piątek +Eugeniusza Grabowskiego z Pigży – lat 53. Rodzinom zmarłych składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie ………..