Ogłoszenia Duszpasterskie na X niedzielę zwykłą (5 czerwca 2016) – Biskupice

1. Składam wszystkim najserdeczniejsze podziękowanie  za wszelkie przejawy życzliwości, których doznałem z okazji 25-lecia kapłaństwa.  Jestem wzruszony i zbudowany waszą postawą. Wielkie  Bóg zapłać! Szczególne podziękowania kieruję do  KGW w Biskupicach i Brąchnowie , Rad Sołeckich i OSP, którzy wzięli na siebie ciężar przygotowań. Zadanie wykonane perfekcyjnie! Jestem Wam szczerze wdzięczny! Taką Waszą postawą mobilizujecie mnie  i czuję się zobowiązany  do jeszcze  większego zaangażowania w pracy na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za wielkoduszną postawę!

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała, szczególnie dziewczynkom, które sypały kwiaty. Wszystkim dziękuję za miłość do Jezusa Eucharystycznego!

3. Zapraszam codziennie na nabożeństwa czerwcowe  w łączności ze Mszą św.

4. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też Jaś dla najmłodszych. Niech dobra lektura pogłębia naszą miłość do Serca Jezusowego.

5. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej! Bóg zapłać za ofiarność!

6. Przypominam, że dziś o godz. 12.00  Suma Odpustowa ku czci NSPJ w naszym kościele Filialnym w Warszewicach. O godz. 16.00 rozpocznie się festyn,  na który serdecznie wszystkich zapraszam. Będzie trochę atrakcji dla każdego. W loterii do wygrania rower, dwa tablety i wiele fajnych fantów!

7. Jutro o godz. 18.00 odbędzie uroczystość Bierzmowania naszej młodzieży. Polecam ich waszej pamięci modlitewnej.

8. W piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30

9. W sobotę zapraszam serdecznie wszystkich  o  godz. 14.00  na Mszę św. dziękczynną w 40 rocznicę święceń kapłańskich naszego ziomka o. Benedykta Mądrzejewskiego.

10. Można w poniedziałek zawieźć do szkoły do Warszewic elektrośmieci,  za które szkoła otrzyma przybory szkolne. Zachęcam do udziału w tej akcji.

X  Niedziela zwykła  – 5 czerwca  2016 r.

8.00. + Regina w 12 r. śm. i Mieczysław Piątkowscy oraz zm. z rodziny Piątkowskich i Śliwińskich

10.00. +Teresa Kowalska oraz +Konrad i Bożena Przybyszewscy

Poniedziałek   (30.05 )  godz. 18.00

W intencji młodzieży przystępującej do Bierzmowania

Wtorek (31.05)

Godz. 17.00. + Helena Walter i Izabela Szczerbowska z okazji Dnia Matki  oraz +Tadeusz Walter i Henryk Szczerbowski z okazji Dnia Ojca

Godz. 18. W intencji Toruńskiego Klubu Curlingowego – z podziękowaniami za udany sezon 2015/2016

Środa (1.06)  godz. 17.00

+ Alojzy Przybyszewski – int. od rodziny Paciorek

Czwartek (2.06)  godz. 17.00

+ Eugeniusz Grabowski – int. z ofiar Mszy św. pogrzebowej

Piątek (3.06)  – godz. 17.00

+ Stefania, Jan i Anna Lewandowscy

Sobota  (4. 06)  godz. 14.00

Msza św. dziękczynna z okazji 40 rocznicy święceń kapłańskich o. Benedykta Mądrzejewskiego

XI  Niedziela zwykła  – 12 czerwca  2016 r.

7.45.  + Teresa Kamińska  w 3 r. śmierci

10.30. + Waldemar w 20 r. śm. i Marcin Syroccy