Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (26 czerwca 2016) – Biskupice

1. Serdecznie dziękuję ks. Marcinowi Dąbrowskiemu za wygłoszone dziś Słowo Boże i sprawowane Eucharystie. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy w dalszej pracy na rzecz Kościoła w potrzebie. Szczęść Boże!

2. W poniedziałek przypada w naszej diecezji  Uroczystość  NMPNP- głównej patronki. Zapraszam na nowennę do MBNP i Mszę św. o godz. 17.00. W środę natomiast przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła.

3. W poniedziałek po Mszy św.  obowiązkowe spotkanie dla jadących na wycieczkę  nad morze. Proszę o przyniesienie   pisemnej zgody na wyjazd od rodziców!

4. W środę o godz. 19.00 do plebanii zapraszam na obowiązkowe, doroczne spotkanie członków Stowarzyszenie św. M. Magdaleny!

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne –  I  piątek i  sobota miesiąca.  W I piątek okazja do adoracji  Najświętszego Sakramentu oraz  spowiedzi od godziny 16.30 do 17.00.  W I sobotę wraz z Rodziną Fatimską zapraszam na Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji dzieci i młodzieży o potrzebne łaski na wakacje oraz o błogosławieństwo Boże dla rolników na czas zbliżających się żniw.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych.. Zachęcam do czytania prasy katolickiej jako źródła prawdy.

7. 1 lipca  mija jedenasty rok mojej posługi duszpasterskiej w naszej biskupieckiej parafii. Pragnę serdecznie podziękować za te 11 lat wspólnej, pięknej pracy na rzecz Królestwa Bożego i ku pożytkowi doczesnemu nas wszystkich. Dziękuję za wszelką życzliwość i okazane dobro! Bóg zapłać!

8. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa czerwcowe w łączności ze Mszą św.

9. W sobotę o godz. 7.30 wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lip koło Lubawy i Gietrzwałdu.

10. W miniony poniedziałek odbył się  pogrzeb +Jana Wilińskiego z Biskupic –  lat – 83.    Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……………

XIII  Niedziela zwykła  – 26 czerwca  2016 r.

7.45. + Stefania w 11 r. śm. i Jan w 6 r. śm.Zegan, Władysławę i Zygmunta Kubackich oraz zmarli z rodzin  Zegan i Kubackich

10.30. O bł. Boże i opiekę MB dla p. Gabrieli Kazanieckiej z okazji urodzin

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże opiekę MBNP  dla całej rodziny  z okazji 13 rocznicy ślubu Doroty i Wojciecha Paciorek

12.00. + Teresa  w 1 rocznicę śmierci  i Stanisław Piórkowski  oraz    +Krystyna Machnicka

Poniedziałek   (27.06 )   godz. 17.00

+ Michał Piotrowski  oraz  +Grażyna Krzywdzińska w 6 rocznicę śmierci

Wtorek (28.06)  godz. 17.00

+ Józefa Rapacka  – int. od  „ZP Rzymkowscy”

Środa (29.06)  godz. 17.00

+ Dziadków Dykowskich, Żuchowskich i Bożejewicz

Czwartek (30.06)  godz. 17.00

+ Józef Kowalski – int. od ZP Rzymkowscy

Piątek (1.07)  godz. 17.00

+ Andrzej Walter w 4 rocznicę śmierci

Sobota  (2.07)  godz. 10.00

O błogosławieństwo boże dla dzieci i młodzieży na czas wakacji oraz dla rolników na czas zbliżających się żniw.

XIV  Niedziela zwykła  – 3 lipca  2016 r.

7.45.  + Cecylia w 10 r. śm. i Franciszek Pawlikowscy oraz zmarli z Rodziny

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośba o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla całej Rodziny z okazji 9 r. ślubu Eweliny i Roberta i 37 r. ślubu Marii i Dariusza

12.00. +Bernard Gajtkowski i rodzice Kotkiewicz