Ogłoszenia Duszpasterskie na XIII niedzielę zwykłą (26 czerwca 2016) – Warszewice

1. Serdecznie dziękuję ks. Marcinowi Dąbrowskiemu za wygłoszone dziś Słowo Boże i sprawowane Eucharystie. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy w dalszej pracy na rzecz Kościoła w potrzebie. Szczęść Boże!

2. W poniedziałek przypada w naszej diecezji  Uroczystość  NMPNP – głównej patronki.  W środę natomiast przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła.

3. W środę po Mszy św.  obowiązkowe spotkanie dla jadących na wycieczkę nad morze. Proszę o przyniesienie   pisemnej zgody na wyjazd od rodziców!

4.  W środę o godz. 19.00 do plebanii zapraszam na obowiązkowe, doroczne spotkanie członków Stowarzyszenie św. M. Magdaleny!

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne.  W I piątek okazja do adoracji  Najświętszego Sakramentu oraz  spowiedzi od godziny 17.45 do 18.15.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych.. Zachęcam do czytania prasy katolickiej jako źródła prawdy.

7. 1 lipca  mija jedenasty rok mojej posługi duszpasterskiej w naszej biskupieckiej parafii. Pragnę serdecznie podziękować za te 11 lat wspólnej, pięknej pracy na rzecz Królestwa Bożego i ku pożytkowi doczesnemu nas wszystkich. Dziękuję za wszelką życzliwość i okazane dobro! Bóg zapłać!

8. Zapraszam na ostatnie nabożeństwa czerwcowe w łączności ze Mszą św.

9. W sobotę o godz. 7.30 wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Lip koło Lubawy i Gietrzwałdu.

10.  W miniony poniedziałek odbył się  pogrzeb +Jana Wilińskiego z Biskupic –  lat 83.    Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……………

11. Msze św. w środę o godz. 18.00 i w piątek po spowiedzi.