Ogłoszenia Duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą (10 lipca 2016) – Biskupice

1. Bardzo serdecznie dziękuję  p. Krzysztofowi Kępskiemu, p. Marcie Blachowskiej oraz p. Kamili i Hannie Pierzchalskim  za opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas wyjazdu nad morze do Ostrowa. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

2. W poniedziałek przypada święto św. Benedykta – patrona Europy. Prośmy za jego przyczyną, aby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

3. W sobotę  przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel – MB Szkaplerznej. Zachęcam do noszenia szkaplerza jako skutecznej obrony przed zakusami szatana!

4. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, z góry bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność!

5. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej , aby nabierać Bożego Ducha.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : Trawiński Kamil z Biskupic i Emilia Cichecka z Biskupic, Kamil Dulski z Warszewic i Marzena Kruk z Brąchnowa oraz Joanna Zyblewska z Warszewic i Damian Leśniewski z Warszewic – zapowiedź druga. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi,  każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

XV  Niedziela zwykła  – 10  lipca  2016 r.

7.45.  + Wacławę i Władysława Żeglarskich oraz +Klarę i Wacława Jakob

10.30. + Natalia i Henryk Mądraszewscy i Rodzice z obojga stron

10.30. + Jan Wiliński – int. od rodziny Mądraszewskich

12.00.  +Szczepana i Władysławę Przybyszewskich  oraz  + Jana i Władysławę Chejda

Poniedziałek   (11.07 )   godz. 17.00

+ Jerzy Dąbrowski – int. od ZP. „ Rzymkowscy”

Wtorek (12.07)  godz. 17.00

+ Jan Wiliński – in. od  II Róży Różańcowej

Środa (13.07)  godz. 17.00

+Agnieszka w 22 rocznicę śm. i Zbigniew Bożejewicz

Czwartek (14.07)  godz. 17.00

Za parafian

Piątek (15.07)  godz. 17.00

+ Jan Wiliński – int. od rodziny Ziółkowskich

Sobota  (16. 07)  godz. 16.00

+ Jan Gajtkowski w 9 rocznicę śmierci

XVI  Niedziela zwykła  – 17  lipca  2016 r.

7.45.  + Zdzisław z okazji urodzin i Kazimiera Okońscy

10.30. + Rodzice Tarkowscy, +brat Henryk  oraz + Kazimierz Kazaniecki

12.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla całej rodziny z okazji 9 rocznicy ślubu Bogumiły i Michała Grabowskich