Ogłoszenia Duszpasterskie na XV niedzielę zwykłą (10 lipca 2016) – Warszewice

1. Bardzo serdecznie dziękuję  p. Krzysztofowi Kępskiemu, p. Marcie Blachowskiej oraz p. Kamili i Hannie Pierzchalskim  za opiekę nad dziećmi i młodzieżą podczas wyjazdu nad morze do Ostrowa. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły!

2. W poniedziałek przypada święto św. Benedykta – patrona Europy. Prośmy za jego przyczyną, aby Europa wróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

3. W sobotę  przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel – MB Szkaplerznej. Zachęcam do noszenia szkaplerza jako skutecznej obrony przed zakusami szatana!

4. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza, z góry bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność!

5. Polecam kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do czytania prasy katolickiej , aby nabierać Bożego Ducha.

6. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć : Trawiński Kamil z Biskupic i Emilia Cichecka z Biskupic, Kamil Dulski z Warszewic i Marzena Kruk z Brąchnowa oraz Joanna Zyblewska z Warszewic i Damian Leśniewski z Warszewic – zapowiedź druga. Jeśli znane są jakiekolwiek przeszkody istniejące między narzeczonymi,  każdy jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

7.  W tym tygodniu Msza św. w środę z nowenną do MBNP o godz. 18.00