Ogłoszenia Duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą (7 sierpnia 2016) – Warszewice

1. Dziś  o godz. 12.00 suma odpustowa w Przecznie. Ks. Wacław zaprasza.

2. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na KUL.

3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia naszego dorocznego festynu parafialnego, który przyniósł sumę 3500 zł. na remont salki ale nade wszystko wiele atrakcji i dobrej zabawy, dziękuję za obecność czy udział w konkurencjach. Bóg zapłać! p. Krzysztofowi Hermann dziękuję za obsługę grilla. Bóg zapłać za ofiarną pracę na rzecz bliźnich i wspólnoty Kościoła!

4. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby umacniać swoją wiarę i rozwijać postawę miłosierdzia o co apelował papież Franciszek.

5. W tym tygodniu jadę na 5 dni urlopu . Ze wzg. na to, że ks. Marian, który mnie zastępuje musi jeździć na dializy nie będzie Mszy w środę i piątek. Intencje będą przeniesione na następny tydzień. Przepraszam serdecznie za zmiany. Msza św. będzie tylko w sobotę o godz. 16.00 w intencji nowożeńców: Joanny Zyblewskiej i Damiana Leśniewskiego, których polecam waszej pamięci modlitewnej.