Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (4 września 2016) – Biskupice

1. W poniedziałek o godz. 16.00 zapraszam na uroczystą mszę św. dziękczynną w 60 rocznicę powołania zakonnego   s. Reginy Gęckowskiej pochodzącej z Brąchnowa.

2. We wtorek  po Mszy św. obowiązkowe spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do bierzmowania! Trwa Rok Miłosierdzia  – skorzystajmy z darów sakramentalnych!

3. W czwartek  święto Narodzenia NMP  zwane świętem MB Siewnej – zapraszam na mszę św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna o godz. 17.00. Niech Maryja wyprasza Boże błogosławieństwo dla pracy rolników!

4. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 próba scholi – zapraszam chętnych do śpiewania, a na godz. 19.30  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od I klasy gimnazjum!

5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Toruniu . Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarność! W przyszłą niedzielę rozpocznie się także Tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców! Na mszy św. o 10.30 poświęcenie tornistrów!

6. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też nowy numer Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.

XXIII   Niedziela zwykła –  4  września  2016 r.

7.45.  + Za zm. dziadków Przybyszewskich, Syrockich, Dykowskich  i Gładyszewskich

10.30.  + Jakub Kubacki w 6 rocznicę śmierci

12.00.  + Regina i Florian Grabowscy oraz +Zofia Stiller

Poniedziałek  (5.09) godz. 16.00

Msza św. Jubileuszowa – z okazji 60 –tej rocznicy powołania zakonnego s. Reginy Gęckowskiej

Wtorek (6.09)godz. 17.00

O ducha wiary dla dzieci i młodzieży naszej parafii

Środa (7.09) godz. 17.00

+ Zofia Michoń – int. od p. Danuty Wiśniewskiej

Czwartek (8.09) – godz. 17.00

Podziękowanie za tegoroczne zbiory z prośbą o dalsze bł. Boże w gospodarstwie i rodzinie  p. Sochów

Piątek (9.09) – godz. 17.00

Za parafian

Sobota (10.09) –

godz.12.00.  O błogosławieństwo Boże, opiekę MB i Anioła Stróża dla Łukasza z okazji 1 rocznicy urodzin

godz. 14.00. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Agaty i Kazimierza Katlewskich z okazji 45. rocznicy ślubu

XXIII   Niedziela zwykła –  4  września  2016 r.

7.45. + Marek, Alojzy i Maria Rybiccy oraz +Barbara Modzelewska

10.30. + Teresa Kowalska oraz +Klara i Alojzy Kowalscy