Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę zwykłą (4 września 2016) – Warszewice

1. W poniedziałek o godz. 16.00 zapraszam do Biskupic na uroczystą Mszę św. dziękczynną w 60 rocznicę powołania zakonnego s. Reginy Gęckowskiej pochodzącej z Brąchnowa.

2. We wtorek o godz. 17.00 w Biskupicach obowiązkowe spotkanie dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszam bardzo serdecznie  również osoby, które ukończyły gimnazjum ale nie przystąpiły jeszcze do bierzmowania! Trwa Rok Miłosierdzia  – skorzystajmy z darów sakramentalnych!

3. W czwartek  święto Narodzenia NMP  zwane świętem MB Siewnej – zapraszam na Mszę św. z obrzędem błogosławieństwa ziarna o godz. 18.00. Niech Maryja wyprasza Boże błogosławieństwo dla pracy rolników! Także w czwartek o godz. 17.00 w kościele próba scholi. Zapraszam chętnych do chwalenia Pana Boga śpiewem!

4. W piątek  o godz. 19.30  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach. Zapraszam młodzież od I klasy gimnazjum! Tradycyjnie spotykamy się 5 minut wcześniej na szkolnym przystanku.

5. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Toruniu . Z góry składam serdeczne Bóg zapłać za ofiarność! W przyszłą niedzielę rozpocznie się także tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców!

6. Polecam kolejny numer Niedzieli. Jest też nowy numer Jasia dla najmłodszych.  Zachęcam do lektury czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej.