Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę zwykłą (11 września 2016) – Biskupice

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na WSD w Toruniu! W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców!

2.  Od dziś  obchodzić będziemy Tydzień modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Zachęcam do modlitwy w  intencji dobrego wychowania  – tak istotnej dla naszego wspólnego dobra!

3. Dziś odpust Podwyższenia Krzyża św. w  Górsku. Suma odpustowe o godz.. 12.00.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 – mszą św. rozpoczniemy 24-godzinną Adorację  Najświętszego Sakramentu, która potrwa do wtorku  do godz. 18.00.  Po Mszy św. ministranci będą rozdawać plan adoracji. Proszę o gorliwą postawę, aby wynagrodzić Jezusowi  za wszelkie dary jego miłości.

5. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania, a w czwartek dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. W środę  święto podwyższenia Krzyża św. zapraszam na Mszę św. by oddać cześć Krzyżowi św. – najważniejszemu znakowi naszej wiary!

7. W piątek po Mszy św. o godz. 17.00 próba scholi – zapraszam chętnych do śpiewania, a na godz. 19.30  zapraszam młodzież na spotkanie KSM-u.  Zaproszenie kieruję również do tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w  spotkaniach.

8. W przyszłą niedzielę przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona Polski,  dzieci i młodzieży.

9. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry serdecznie dziękuję za wspólną troskę o naszą parafię!

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlić  się będziemy o rzetelność, uczciwość i sprawiedliwość  w przekazywaniu wiadomości!

11. Bardzo serdecznie dziękuję p. Karolowi i Grzegorzowi za skoszenie i zebranie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać za poświęcony czas, środki i siły!

12. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli  i  Jasia – dziś z płytą DVD. Zachęcam do lektury  czasopism religijnych, aby nie ustawać we własnej formacji duchowej i intelektualnej.

XXIV   Niedziela zwykła –  11  września  2016 r.

7.45.   + Marek, Alojzy i Maria Rybiccy oraz +Barbara Modzelewska

10.30.   + Teresa Kowalska oraz +Klara i Alojzy Kowalscy

12.00.   + Franciszek w rocznicę śmierci i Marta Żelazko

Poniedziałek  (12.09) godz. 18.00

O bł. Boże dla s. Reginy Gęckowskiej i całej rodziny Gęckowskich i Łuczaków

Wtorek (13.09)godz. 17.30

+ Stanisław Borek

Środa (14.09) godz. 17.00

Za parafian

Czwartek (15.09) – godz. 17.00

+Zofia Michoń w 30 dniu po śmierci

Piątek (16.09) – godz. 17.00

+Mirosław Ciesielski w 1 rocznicę śmierci

Sobota (17.09) –  godz. 16.00

Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Anny i Mariusza Romanowskich  z okazji 15 rocznicy ślubu

XXV  Niedziela zwykła –  18  września  2016 r.

7.45.   + Marian Kamiński w 2 rocznicę śmierci

10.30.   + Rafał Świebodziński oraz Maryla i Tadeusz Ordon