Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę zwykłą (23 października 2016) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na cele misyjne. Przez cały tydzień w intencji misji modlić się będziemy podczas Różańca. Dziękuję ks. Diakonowi Mariuszowi i dzieciom z Kółka Misyjnego za przygotowaną liturgię!

2. Zachęcam do pamięci o naszych drogich zmarłych, składając wypominki jednorazowe lub całoroczne oraz zamawiając mszę św. Przypominam o odnowieniu rezerwacji miejsc na cmentarzu po upływie 20 lat od pochówku.

3. Polecam kolejny numer Niedzieli. Polecam Jasia dla najmłodszych i zachęcam gorąco do lektury prasy katolickiej, aby umacniać swoją wiarę w Tajemnicę Świętych Obcowania.

4. Pozostał już ostatni tydzień  nabożeństw różańcowych. Serdecznie i gorąco wszystkich zapraszam na ten ostatni tydzień wspólnotowego odmawiania Różańca o godz. 17.45.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.30.    Różaniec w piątek  odmówimy  w intencji naszych drogich zmarłych. Zachęcam do spowiedzi św. , aby przyjąć Komunię św. w intencji swoich bliskich zmarłych i ofiarować za nich przypisane odpusty!

6. Serdecznie proszę o wrzucanie śmieci z cmentarza – jak zapełnią się pojemniki – do  foliowych worków, aby łatwiej można było posprzątać. Bóg zapłać za pomoc!

7. W piątek o godz. 19.30  spotkanie młodzieży z  KSM-u!

8. Pielgrzymka do Grecji  odbędzie się od 27 sierpnia do  8 września 2017r.  Uczestnikami tylko osoby naszej parafii,  pełnoletnie, ewentualnie pod opieką rodziców.   Zapisy do końca października !

9. Panie z Żywego Różańca proszę o odebranie Zwiastunów Różańcowych.

10. W środę w Biskupicach odbył się pogrzeb +Tadeusza Grabowskiego z Pigży – lat 64. Rodzinie zmarłego składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu a nasz Panie……..