Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI niedzielę zwykłą (30 października 2016) – Warszewice

1. Jutro o godz. 17. 45 – ostatnie Nabożeństwo Różańcowe. Osoby, które zbierały naklejki i mają ich co najmniej 20 wezmą udział w losowaniu darmowego wyjazdu na wakacje w góry.

2. We wtorek uroczystości Wszystkich Świętych, przyjmijmy postawę wiary i miłości do Boga i naszych drogich  zmarłych.  Przez całą oktawę będzie można  uzyskać odpust zupełny za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Msza św. w Warszewicach o godz. 10.30, a w Biskupicach na cmentarzu o godz. 13.00.

3. W środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.  Msza św. o godz. 16.00 poprzedzona  wypominkami  jednorazowymi za naszych drogich zmarłych. Przypominam o konieczności odnawiania rezerwacji miejsc na cmentarzu  po 20 latach od pochówku.

4. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne – I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek od godziny 17.15  wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

5. W piątek  odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek o godz. 8.30.

6. Polecam kolejny numer Niedzieli oraz Jasia dla najmłodszych.   Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako źródła prawdy o naszym powołaniu do wieczności.