Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą (13 listopada 2016) – Biskupice

1. Bóg zapłać za  złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu!

2. Zgodnie z zapowiedzią dziś po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła prześladowanego. Bóg zapłać za dar serca!

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako siły dla naszych umysłów i duszy.

4. W poniedziałek po mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie panie Zelatorki Żywego Różańca.

6. W piątek liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki KSM-u i polskiej młodzieży. Przy tej okazji serdecznie dziękuję młodzieży zaangażowanej w pracę KSM-u w naszej parafii! Bóg zapłać!

7/ W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostania niedziela roku kościelnego, a jednocześnie święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na zakończenie Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia zaniesiemy naszą modlitwę do Jezusa naszego Króla i Pana. W ramach przygotowania do tego aktu ministranci będą rozdawać po Mszy treść tej modlitwy do przemodlenia i przemyślenia, aby sam akt nie był zwykłą formalnością lecz świadomym oddaniem i podporządkowaniem Jezusowi Królowi swego życia. Odmówimy Nowennę po Mszy św. w tym tygodniu.

8. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność!

9. Bardzo serdecznie dziękuję p. Markowi Cichorackiemu za wywiezienie nieczystości. Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki.

XXXIII   Niedziela zwykła –  13  listopada  2016 r.

7.45. + Wioletta i Stanisław Blachowscy i Rodzice z obojga stron

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Barbary i Walentego Piątkowskich z okazji 40 rocznicy małżeństwa

12.00.  Andrzeja, Ludwikę i Janinę Deruś  oraz  + Dziadków z obojga stron

Poniedziałek (14.11)godz. 17.00

Za dzieci przygotowujące się do I Komunii św. o dar wiary i miłości do Pana Jezusa.

Wtorek ( 15.11)  – godz. 17.00

Za parafian

Środa (16.11) godz. 17.00

+ Pelagia i Antoni Olszewscy, +Helena Lewandowska oraz +Mirosław Ciesielski

Czwartek (17.11)godz. 17.00

+ Tadeusz Grabowski w 30 dniu po śmierci

Piątek (18.11) – godz. 17.00

+ Ludwiki Cichoracki i Rodzice z obojga stron

Sobota (19.11) – godz. 15.00

O bł. Boże dla KSM Diecezji Toruńskiej

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2016 r.

7.45. + Alfons Brzoska  i Rodzice z obojga stron

10.30. + Leon Blachowski i Rodzice z obojga stron