Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII niedzielę zwykłą (13 listopada 2016) – Warszewice

1. Bóg zapłać za  złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu!

2. Zgodnie z zapowiedzią dziś po mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła prześladowanego. Bóg zapłać za dar serca!

3. Polecam kolejny numer Niedzieli, oraz Jasia dla najmłodszych. Zachęcam gorąco do  lektury prasy katolickiej jako siły dla naszych umysłów i duszy.

4. We wtorek po mszy św. o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie do Biskupic panią Danutę – Zelatorkę Żywego Różańca.

5. W piątek liturgiczne wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny – patronki KSM-u i polskiej młodzieży. Przy tej okazji serdecznie dziękuję młodzieży zaangażowanej w pracę KSM-u w naszej parafii! Bóg zapłać! W piątek obowiązkowe spotkanie KSM-u.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostania niedziela roku kościelnego, a jednocześnie święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na zakończenie Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia zaniesiemy naszą modlitwę do Jezusa naszego Króla i Pana. W ramach przygotowania do tego aktu ministranci będą rozdawać po Mszy treść tej modlitwy do przemodlenia i przemyślenia, aby sam akt nie był zwykłą formalnością lecz świadomym oddaniem i podporządkowaniem Jezusowi Królowi swego życia.

7. W przyszłą niedzielę kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność!

8. W  środę o godz. 20.00 zapraszam na Apel Jasnogórski przygotowany przez naszą młodzież. Tematem jest wartość życia i fakt przemijania tego świata. Serdecznie zapraszam!

9. Msza św. w piątek o godz. 16.00.