Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Chrztu Pańskiego (8 stycznia 2017) – Biskupice

1. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też Jaś dla najmłodszych. Niech ta dobra lektura pomaga nam pięknie żyć ku chwale naszego Ojca w niebie!

2. W czwartek 12 stycznia odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jako pomoc Kościołowi w potrzebie. Proszę serdecznie osoby chcące pozbyć się takowego sprzętu o przywiezienie na podwórko przy starej plebanii do godz. 14.00!

3. W przyszłą niedzielę kolekta na WSD w Toruniu, z góry dziękując za ofiarność.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary składane podczas kolędy: p. Markowi Tchorzewskiemu, Teresie i Wiesławowi Żelazko, Aleksandrze i Piotrowi Żeglarskim, Stanisławie, Marzenie i Tomaszowi Michalskim, Bogumile i Zbigniewowi Cichorackim, Rodzinie Czarneckich, Helenie i Ryszardowi Walerych, Annie i Mariuszowi Romanowskim, Hannie i Markowi Wiśniewskim, Zofii, Aleksandrze i Jerzemu Blachowskim, Beacie i Wojciechowi Łuczak, Joannie i markowi Blachowskim, Kazimierze i Marianowi Blachowskim. Bóg zapłać za dar serca!

9.  Kolęda:

8 stycznia – niedziela, od p. Maćkowskich do p. Pierzchalskich – od godz. 14.00

9 stycznia  – poniedziałek, od p. Stefani Gajtkowskiej do p. Piotra Kowalskiego od godz. 15.00

10  stycznia –  wtorek, od p. Gajtkowskich  do p. Łuczak od godz. 15.00

11 stycznia – środa,  od. p. Dzieszka do p. Piątkowskich – od. g. 15.00

12 stycznia  – czwartek, od p. Stodulskich  do p. Urbanowskich – od g. 15.00

Niedziela Chrztu Pańskiego  8  stycznia 2017 r.

7.45. + Mieczysław w dniu urodzin i Jacek  Ziółkowscy

10.30. + Alfons Brzoska w dniu urodzin

12.00. + Jadwiga Gładyszewska w 5 rocznicę śmierci

Poniedziałek (9.01)  godz. 9.30

Za parafian

Wtorek (10.01) –  nie ma Mszy św.

Środa ( 11.01)  godz. 9.30

O zdrowie dla wszystkich chorych z naszej parafii

Czwartek (12.01)  – nie ma Mszy św.

Piątek (13.01) – godz. 16.00

+ Józef Kościelski

Sobota  (14.01) – godz. 9.00

Za parafian

II  Niedziela zwykła  15  stycznia 2017 r.

7.45. + Zygmunt  Wiligalski w rocznicę śmierci oraz + Maria i Stefan Właśniewscy

10.30. + Henryk Kruk z okazji urodzin i imienin oraz Rodzice z obojga stron

12.00.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Mb dla Marii i Janusza Brzoska z okazji 17. rocznicy ślubu