Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę zwykłą (15 stycznia 2017) – Biskupice

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na WSD w Toruniu. W każdą środę klerycy modlą się za wszystkich ofiarodawców.

2. W  tym tygodniu przeżywać będziemy  Tydzień Powszechnej  Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Dzisiejsza niedziela jest również Światowym Dniem Migranta i Uchodźcy.

3. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia dla najmłodszych. Pragnę gorąco zachęcić   do lektury czasopism religijnych jako źródła wiedzy i Bożej mądrości.

4. Wszystkim, którzy ofiarowali zużyte sprzęty na pomoc dla Kościoła w potrzebie składam  serdeczne – Bóg zapłać!

5. Składam serdeczne Bóg zapłać za dodatkowe ofiary na remonty: Janinie i Józefowi Banasik, Grażynie i Dariuszowi Banasik, Barbarze i Sławomirowi Dulskim, Bożenie i Kazimierzowi Dulskim, Sylwii i Mariuszowi Mikrut, Agacie i Marcinowi, Danucie Berent,  Beacie i Tomaszowi Chojnackim,  Żanecie i Jarosławowi Stodulskim,  p.Andrzejowi Gajtkowskiemu, Gabrieli i Jarosławowi  Jabłońskim, Ewie i Patrykowi  Letkiewicz, Annie i Jackowi Soczyńskim, Aleksandrze i Adamowi Noworackim, Anecie i Waldemarowi Lewandowskim, Elżbiecie i Markowi Gajtkowskim, Iwonie i Grzegorzowi Kowalskim, Barbarze i Stanisławowi Insadowskim, Mirosławie i Józefowi Rząd, Ewelinie i Robertowi Łuczak, Barbarze i Walentemu Piątkowskim, Marii i Romanowi Dzieszka, Hannie i Krzysztofowi Kazanieckim, Magdalenie i Łukaszowi Kazanieckim, Gabrieli Kazanieckiej, Małgorzacie i Grzegorzowi Kościelskim, Irenie i Stefanowi Błażejczyk, Monice Kościecha, Dorocie i Sławomirowi Pierzchalskim, Franciszkowi Szczukowskiemu, Teresie, Marcie i Leszkowi Maćkowskim, Katarzynie i Rafałowi  Grygiel,  Marii i Dariuszowi Syrockim, Felicji i Feliksowi Pokorskim, Barbarze i Wiesławowi Zielińskim. Bóg zapłać za dar serca!

6. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta, które przypada w sobotę i niedzielę składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Szczęść Boże!             

7. Do soboty  kolędy w Warszewicach.

8. W środę zapraszam o 9.00 na Różaniec.

9. W przyszłą niedzielę podsumowanie minionego roku.

INTENCJE  MSZALNE

II  Niedziela zwykła  15  stycznia 2017 r.

7.45.  + Zygmunt  Wiligalski w rocznicę śmierci oraz + Maria i Stefan Właśniewscy 

10.30. + Henryk Kruk z okazji urodzin i imienin oraz Rodzice z obojga stron

12.00.  Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Marii i Janusza Brzoska z okazji 17 –tej rocznicy ślubu

Poniedziałek   (9.01)  godz. 9.30

Za parafian

Wtorek (10.01) –  nie ma Mszy św.

Środa ( 11.01)  godz. 9.30

O ducha wiary dla wszystkich  zaniedbanych w wierze z naszej parafii

Czwartek (12.01)  – nie ma Mszy św.

Piątek (13.01)

godz. 16.00  + Józef Kościelski w 30 dniu po śmierci

godz. 16.30  +Maryla i Tadeusz Ordon, +Wacław Świebodziński, + Helena i Tadeusz Walter – int. z okazji Dnia Babci i dziadka

Sobota  (14.01) – godz. 9.30

+ Jadwiga Biegalska z okazji Dnia Babci

III  Niedziela zwykła  22  stycznia 2017 r.

7.45.  + Marta i Alojzy Puczkarscy, +Felicja i Zygmunt Frąckiewicz oraz + Jan Zakrzewski 

10.30. + Anna Holak w 15 r. śm. i zmarli z rodziny Holak

12.00.  O błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla babci Maryli i Pelasi, dziadka Darka i prababci Cecylii i Longiny.