Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą (12 lutego 2017) – Biskupice

1. Dziś o godz. 12.00 suma odpustowa w Łążynie. Ks. Marcin zaprasza.

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Jest też Jaś dla najmłodszych. Niech lektura prasy katolickiej pomoże nam z nadzieją modlić się i pracować na chwałę Bożą. Przy tej okazji bardzo serdecznie dziękuję p. Marii Mądzielewskiej za ochoczą pomoc w rozprowadzaniu gazet w zastępstwie za p. Danutę, której z całego serca życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

3. We wtorek przypada święto św.. Cyryla i Metodego – patronów Europy, prosząc o wstawiennictwo, módlmy się, aby Europa czym prędzej powróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

4. W piątek po Mszy św. obowiązkowa próba dla scholi oraz o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży z KSM-u.

5. Bardzo serdecznie dziękuję p. Zofii i Janowi Sowa oraz Renacie i Janowi Bonieckim za ofiarę na kostkę. Bóg zapłać za dar serca.

6. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Paulina Dykowska z Biskupic i Mateusz Zaborowski z Chełmży zapowiedź druga. Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

VI  Niedziela zwykła  12  lutego  2017 r.

7.45. +  Lidia Balicka w rocznicę śmierci

10.30. + Kazimierz  z okazji urodzin i w 14 rocznicę śmierci i Lucjan Kazanieccy,  Rodzice Kazanieccy i Tarkowscy oraz  brat Henryk

12.00. + Maria i Józef Kościelscy

Poniedziałek   (13.02)  – godz. 17.00

Za parafian

Wtorek  (14.02) godz. 17.00

+ Jadwiga i Feliks Mądrzejewscy w 9 rocznicę śmierci

Środa ( 15.02)  godz. 17.00 –  o godz. 16.30 Różaniec

+ Gertruda i zmarli z Rodziny

Czwartek (16.02)  –  godz. 17.00

Za wszystkich dobrodziejów naszego kościoła

Piątek (17.02) – godz. 17.00

O wyzwolenie z nałogu dla chorych z naszej parafii

Sobota  (18.02) – godz. 16.00

Do MB z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsz bł. Boże i opiekę MB dla p. Urszuli Ziółkowskiej z okazji 70-tej rocznicy urodzin.

VII  Niedziela zwykła  18  lutego  2017 r.

7.45. +  Ludwik Cichoracki w 18  rocznicę śmierci i Rodzice z obojga stron

10.30. + Walenty z okazji imienin i Urszula Cichoraccy oraz +Felicja, Marian i Bogdan Sztyrbiccy

12.00. + Bernard Gajtkowski w 4. rocznicę śmierci