Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę zwykłą (12 lutego 2017) – Warszewice

1. Dziś o godz. 12.00 suma odpustowa w Łążynie. Ks. Marcin zaprasza.

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli.  Niech lektura prasy katolickiej pomoże nam z nadzieją modlić się i pracować na chwałę Bożą.

3. We wtorek przypada święto św.. Cyryla i Metodego – patronów Europy, prosząc o wstawiennictwo, módlmy się, aby Europa czym prędzej powróciła do swoich chrześcijańskich korzeni.

4. W środę o godz. 15.30 zapraszam wraz ze wspólnotą Żywego Różańca na Modlitwę Różańcową przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po Różańcu Nowenna do MBNP i Msza św. o godz. 16.00. Przypominam o skrzynce intencji.

5. W piątek o godz. 19.00 obowiązkowe spotkanie dla młodzieży z KSM-u.

6. W przyszłą niedzielę nasza kolekta gospodarcza. Z góry dziękuję za ofiarność.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Paulina Dykowska z Biskupic i Mateusz Zaborowski z Chełmży zapowiedź druga. Ktokolwiek wie o istniejących przeszkodach między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.