Ogłoszenia duszpasterskie na VII niedzielę zwykłą (19 lutego 2017) – Warszewice

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Dziękuję serdecznie za ofiarność!

2. W poniedziałek po mszy św. 17.00 w Biskupicach, obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.

3. W środę o godz. 15.30 zapraszam na Różaniec przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem. Przypominam o skrzynce intencji !

4. W środę po mszy św. o godz. 16.00 obowiązkowe spotkanie dla wszystkich kandydatów, ministrantów i lektorów.

5. W czwartek o godz. 17.30 ,  organizujemy wyjazd na film o bł. Karolinie Kózkównie.  Koszt to 20 zł. – bilet + autokar – zapisy w zakrystii.

6. W piątek  o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży z KSM-u.

7. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli. Niech lektura prasy katolickiej pomoże nam z nadzieją modlić się i pracować na większą chwałę Bożą.

8. Msze św. w środę i piątek o godz. 16.00.