Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Miłosierdzia Bożego (23 kwietnia 2017) – Biskupice

1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św.  składamy ofiary do puszek na pomoc dla Syrii.  Bóg zapłać za ofiarność!

2. Proszę odebrać kolejny numer Niedzieli i Jasia.  Pragnę zachęcić do sięgania po prasę katolicką. Niech w każdej rodzinie choć od czasu do czasu taka gazeta się znajdzie. Serdecznie dziękuję tym rodzinom, które regularnie sięgają po katolicką prasę, a pozostałych zachęcam!

3. We wtorek po Mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

4. Są jeszcze 3 miejsca   na wycieczkę do GrecjiChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się. Koszt to 400 euro i 1000 zł.

5. Na jutro przeniesiona jest liturgiczna uroczystość św. Wojciecha. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty, a sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.

6. W Przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Biblijny.

7. W przyszłą niedzielę wyjeżdżamy z naszymi Lektorami do Częstochowyy na Mistrzostwa Polski w piłce halowej. Po Maszach św. odbędzie się zbiórka na pomoc w pokryciu kosztów tego wyjazdu. Wraz z Lektorami składam z góry serdeczne Bóg zapłać za okazaną ofiarność!

8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Joanna Kortas z Biskupic i Bartłomiej Kacprzycki z Orłowa parafia Łyna – zapowiedź druga. Kto wie o istniejących przeszkodach między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

Niedziela Miłosierdzia Bożego 23  kwietnia  2017 r.

7.45. + Sławomir i rodzice Świeczkowscy

10.30. + Teresa Kowalska  i +Edward Streich

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Mirosławy w 60 r. urodzin oraz Mirosławy i Józefa Rząd w 38 r. ślubu

12.00. + Stanisławę i Józef  Masiczak

Poniedziałek (24.04 ) godz. 17.00

O bł. Boże dla ks. Proboszcza z okazji imienin – int. od Rad parafialnych i Dekoratorek

Wtorek (25 .04)  godz. 17.00

+ Alojzy Kowalski – int. od ZP Rzymkowscy

Środa (26.04)  – godz. 16.30  Różaniec

godz. 17.00 +Stanisław Matłosz oraz rodzice Matłosz i Błachnio

Czwartek (27.04) godz. 17.00

+ Halina Ruszkowska  – int. od ZP Rzymkowscy

Piątek (28.04)  – godz. 17.00

+ Ks. Tomasz Drzymalski

Sobota  (29. 04) – godz. 16.00

Msza św. ślubna: Paulina Dykowska  i  Mateusz Zaborowski

III Niedziela Wielkanocy 30  kwietnia  2017 r.

7.45. + Walenty Adamski w 23 r. śm. i zmarli z rodziny Obodzińskich

10.30. + Henryk Kruk w 19 rocznicę śmierci i Rodzice z obojga stron