Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę Miłosierdzia Bożego (23 kwietnia 2017) – Warszewice

1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św.  składamy ofiary do puszek na pomoc dla Syrii.  Bóg zapłać za ofiarność!

2. Polecam  kolejny numer Niedzieli.  Pragnę zachęcić do sięgania po prasę katolicką. Niech w każdej rodzinie choć od czasu do czasu taka gazeta się znajdzie. Serdecznie dziękuję tym rodzinom, które regularnie sięgają po katolicką prasę, a pozostałych zachęcam!

3. W środę  po Mszy św. o godz.18.00 zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

4. Są jeszcze 3 miejsca   na wycieczkę do GrecjiChętnych również z poza parafii zapraszam do zapisywania się. Koszt to 400 euro i 1000 zł.

5. Na jutro przeniesiona jest liturgiczna uroczystość św. Wojciecha. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty, a sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Biblijny.

7. W przyszłą niedzielę wyjeżdżamy z naszymi Lektorami do Częstochowy na Mistrzostwa Polski w piłce halowej. Po Maszach św. odbędzie się zbiórka na pomoc w pokryciu kosztów tego wyjazdu. Wraz z Lektorami składam z góry serdeczne Bóg zapłać za okazaną ofiarność!

8. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Joanna Kortas z Biskupic i Bartłomiej Kacprzycki z Orłowa parafia Łyna – zapowiedź druga. Kto wie o istniejących przeszkodach między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

9. Msze św.  w  środę  i piątek o godz. 18.00. W środę pół godz.  przed Mszą św. Różaniec  – przypominam o skrzynce intencji.