Nasi lektorzy z medalem mistrzostw Polski!

W Częstochowie odbyły się XII Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar KnC. W kategorii „lektor młodszy” Diecezję Toruńską reprezentowała drużyna z parafii Biskupice.

Nasi lektorzy spisali się bardzo dobrze. W gronie ponad 50 zespołów uplasowali się na trzecim miejscu, zdobywając w ten sposób brązowe medale mistrzostw Polski. Gratulujemy! W tej kategorii wygrała parafia Matki Bożej Fatimskiej w Chojnicach przed parafią św. Jana Ewangelisty w Zalasowej.

W zespole z naszej parafii grali: Krystian Kowalski, Piotr Brzoska, Mateusz Grygiel, Łukasz Michalski, Kornel Mucha, Wiktor Siołkowski, Adrian Siemieniecki , Patryk Jaskulski i Hubert Orczykowski. Trenerem drużyny był Roman Blachowski, a opiekunem ks. Grzegorz Pszeniczny.