Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę Wielkanocy (14 maja 2017) – Biskupice

1. Dziękuję serdecznie za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Bóg zapłać za dar serca!

2. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, codziennie w łączności ze Mszą św.  w kościele o  godz. 17.00 i w Brąchnowie o godz. 19 przy kaplicy MB.

3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Procesji Fatimskiej i za miłą atmosferę podczas ogniska. Bóg zapłać za postawę wdzięczności wobec MB Fatimskiej i Świętego JPII.  Serdecznie dziękuję p. Agacie i Marcinowi Banasik za ofiarowane kiełbaski, chleb i dodatki na ognisko. Bóg zapłać za dar serca! Dziękuję serdecznie młodzieży z KSM-u za przygotowanie prezentacji na 100 – lecie Objawień Fatimskich. Naszym Dekoratorkom dziękuję za zamówienie baneru na tę Uroczystość, a p. Wojciechowi, Andrzejowi i Jackowi za ustawienie konstrukcji i zawieszenie  nad bramą. Bóg zapłać za poświęcony czas i siły.

4. Bardzo serdecznie dziękuję p. Matłosz za położenie nowego chodnika wokół figury oraz odmalowania jej wnętrza i uzupełnienie fug. Bóg zapłać za poświęcony czas urlopu, siły i środki. Dziękuję p. Piotrowi Bonieckiemu za ofiarę na materiały do tych prac. Bóg zapłać za dar serca. P. Wilińskim dziękuję serdecznie za troskę o teren wokół figury. Bóg zapłać za poświęcony czas, siły i środki.

5. Polecam kolejny numer Niedzieli i Jasia. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

6. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a we wtorek dla wszystkich ministrantów i lektorów –  obecność obowiązkowa. W poniedziałek przypada 1 rocznica Komunii św. dzieci przyjętych w ubiegłym roku. Zapraszam Was na Mszę św. i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. Przynieście świece!

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Justyna Czerniewicz z Brąchnowa i Tomasz Pudlewski z Chełmży oraz Michał Kwiatkowski z Warszewic i Dorota Głowacka z Wiewiórek – parafia Błędowo. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

8. W związku z I Komunią św. w przyszłą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 w Biskupicach  tylko w Warszewicach.

INTENCJE  MSZALNE

V  Niedziela Wielkanocy 14  maja  2017 r.

7.45. +Marek, Maria i Alojzy Rybiccy  oraz  +Barbara Modzelewska 

10.30. Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla p. Zofii Streich z okazji 70 – tej rocznicy urodzin

12.00. +Rodzice Tarkowscy, brat Henryk i Kazimierz Kazaniecki

Poniedziałek ( 15.05 ) godz. 17.00

1/ + Dziadkowie  Zofia i Józef Szopa

2/ Z podziękowaniem za otrzymane  łaski z prośbą o bł. Boże , opiekę MB i Anioła  Stróża dla dzieci, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św.

Wtorek (16 .05)  godz. 17.00

+ Maria i Józef Kościelscy

Środa (17.05)  godz. 17.00

+O łaskę nieba dla wszystkich zmarłych Członków Żywego Różańca z naszej parafii

Czwartek (18.05) godz. 17.00

 + Agnieszka i Zbigniew Bożejewicz

Piątek (19.05)  – godz. 17.00

+ Feliks w 14 r. śm. i Klara Dykowscy

Sobota  (20. 05) – godz. 10.00

Za parafian

VI  Niedziela Wielkanocy 21  maja  2017 r.

7.45. + Regina  w 13 r. śm. i Mieczysław Piątkowscy  oraz Rodzice z obojga stron

10.30. W intencji dzieci I Komunijnych

12.00.  Msza św. w Warszewicach !!!