Ogłoszenia duszpasterskie na V niedzielę Wielkanocy (14 maja 2017) – Warszewice

1. Dziękuję serdecznie za złożone dziś ofiary w ramach naszej kolekty gospodarczej. Bóg zapłać za dar serca!

2. Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam na  nabożeństwa majowe, w środę i piątek w łączności ze Mszą św.  w kościele o  godz. 18.00, a pozostałe dni  przy kaplicy MB.

3. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Procesji Fatimskiej i za miłą atmosferę podczas ogniska. Bóg zapłać za postawę wdzięczności wobec MB Fatimskiej i Świętego JPII.  Serdecznie dziękuję p. Agacie i Marcinowi Banasik za ofiarowane kiełbaski, chleb i dodatki na ognisko. Bóg zapłać za dar serca! Dziękuję serdecznie młodzieży z KSM-u za przygotowanie prezentacji na 100 – lecie Objawień Fatimskich. 

4. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć za Jezusem w mocy Ducha św. przez całe nasze życie.

5. We wtorek po Majowym  spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św., a w środę  dla wszystkich ministrantów i lektorów –  obecność obowiązkowa. W poniedziałek przypada 1 rocznica Komunii św. dzieci przyjętych w ubiegłym roku. Zapraszam Was na Mszę św. i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w środę o godz. 18.00. Przynieście świece!

6. W przyszłą niedzielę  o godz. 12.00  w Warszewicach Uroczystość I Komunii św. naszych dzieci, które polecam Waszej pamięci modlitewnej.

7. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć: Justyna Czerniewicz z Brąchnowa i Tomasz Pudlewski z Chełmży oraz Michał Kwiatkowski z Warszewic i Dorota Głowacka z Wiewiórek – parafia Błędowo. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.