Ogłoszenia duszpasterskie na uroczystość Wniebowstąpienia (28 maja 2017) – Warszewice

1. Jutro o godz. 19.30 zapraszam do Biskupic wszystkich ministrantów i lektorów z Rodzicami na spotkanie przy ognisku, aby podsumować miniony czas i poświętować sukces naszych brązowych medalistów.

2. Zapraszam na Nabożeństwa Majowe w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 przy Grocie MB, a w środę o godz. 16.00 w kościele  ze wzg. na święto i losowanie nagród.

3. W środę na zakończenie Nabożeństw Majowych obchodzimy święto Nawiedzenia NMP, a od czwartku zapraszam na Nabożeństwa Czerwcowe w łączności ze Mszą św.

4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W I czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do stanu duchownego. W I piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 18.00 do 18.30.

5. W I piątek odwiedzę z posługą sakramentalną naszych drogich chorych. Początek od godz. 8.30

6. Polecam kolejny numer Niedzieli. Niech ta lektura pomoże  nam kroczyć  z Jezusem przez nasze życie aż do nieba, gdzie poszedł przygotować nam mieszkanie!

7. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha św. , która kończy okres wielkanocny. Przypominam o oddaniu kartek od spowiedzi wielkanocnej.

8. Zachęcam i przypominam  o spotkaniu młodych w Lednicy 3 czerwca. Wyjazd organizuje KSM – koszt 50 zł.

9. Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:  Kamil Brzoska z Brąchnowa i Emilia Filipska z Torunia zapowiedź  druga. Kto zna przeszkody istniejące między narzeczonymi jest w sumieniu zobowiązany do poinformowania mnie o tym osobiście.

10. W miniony czwartek odbył się pogrzeb +Mieczysława Jabłońskiego  z Brąchnowa –lat 89.  Rodzinie zmarłego  składam wyrazy chrześcijańskiego współczucia. Dobry Jezu, a nasz Panie……………